Ohlsson
Zadra
Video :

Blaze of Perdition - Conscious Darkness

Blaze of Perdition, Conscious Darkness, black metal, metal, Agonia Records, Ashes Remain

Polscy black metalowcy z Blaze of Perdition ujawnili pierwszy utwór ze swojej nadchodzącej płyty, zatytułowanej "Conscious Darkness", która ukaże się 3 listopada 2017 roku nakładem wytwórni Agonia Records. Na płycie znajdą się cztery utwory o łącznym czasie trwania 45 minut. 8-minutowgo fragmentu kawałka "Ashes Remain" można już posłuchać w sieci.

Na jesień zespół ruszy w europejską trasę koncertową w towarzystwie nowozelandzkiego Ulcerate i krakowskiego Outre. W planach są dwa koncerty w Polsce, a sama trasa wystartuje kilka dni po wydaniu "Conscious Darkness". 

Daty koncertów w Polsce:

07.11.2017 PL, Krakow - ZetPeTe

08.11.2017 PL, Poznan - U Bazyla

Blaze of Perdition to jeden z najciekawszych zespołów black metalowych młodego pokolenia, z trzema albumami studyjnymi na koncie. Grupa charakteryzuje się kreatywnym i metodycznym podejściem do gatunku, stawiając na aranżacje oraz enigmatyczny klimat.

Pracę nad "Conscious Darkness" zostały ukończone w czerwcu. Okładkę przygotował Karmazid, a za layout odpowiada Kontamination Design. Miksy i mastering odbyły się w Satanic Audio Studio. Nowe zdjęcia są zasługą I fot. aleksandra burska. 

Tracklista:

01. A Glimpse of God

02. Ashes Remain

03. Weight of the Shadow

04. Detachment Brings Serenity

Wydawca: Agonia Records (2017)

Blaze of Perdition - Ashes Remain
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły