Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Behemoth ogłasza polską trasę koncertową

Behemoth, Bolzer, Batushka, black metal, death metal, metal, The Satanist, Rzeczpospolita Niewierna

Behemoth ogłasza polską trasę koncertową, która odbędzie się tej jesieni i obejmie sześć miast: Katowice (dwa koncerty), Wrocław, Bydgoszcz, Kraków, Warszawę oraz Gdańsk. Trasa ma przebiegać pod hasłem "Rzeczpospolita Niewierna", a Behemothowi w podboju ziem polskich towarzyszyć będą szwajcarski Bolzer oraz ciesząca się coraz większym zainteresowaniem, tajemnicza formacja Batushka. "Rzeczpospolita Niewierna" to trasa, na którą polscy fani czekali od dawna, ponieważ zespół zaprezentuje w całości materiał ze swojej ostatniej płyty "The Satanist". 

Oprócz wszystkich kawałków z "The Satanist", w set liście nie zabraknie najważniejszych utworów z całej historii zespołu, co w połączeniu z perfekcyjnym show scenicznym, z którego Behemoth słynie, jest gwarancją widowiska na najwyższym poziomie.

Oddajmy głos Nergalowi, który nie kryje ekscytacji nadchodzącą polska trasą: "Po 2 latach przerwy wracamy na deski polskich klubów, żeby zamknąć cykl koncertowy promujący album "The Satanist". Na październikowych koncertach będziemy grali całą płytę od początku do końca, co jest pierwszym tego typu eksperymentem w naszej ponad dwudziestoletniej historii! Behemoth jest w absolutnie życiowej formie i damy temu dowód już za kilka miesięcy! Do zobaczenia!"

 

Oto szczegółowa rozpiska trasy:

 

30.09 Katowice, Mega Club

01.10 Katowice, Mega Club

02.10 Wrocław, Eter

06.10 Bydgoszcz, Hala Artego

07.10 Kraków , Hala Wisły

08,10 Warszawa , Progresja Music Zone

09.10 Gdańsk , B90

"The Satanist", dziesiąty album w dyskografii Behemoth, ukazał się w lutym 2014 roku. Album miksował Matt Hyde znany ze współpracy ze Slayerem, a masteringiem zajął się Ted Jensen, który pracował m.in. z Metallicą i AC/DC. Światowa prasa określiła "The Satanist" najwybitniejszym dziełem w dotychczasowej karierze Behemoth, a album utrzymywał się bardzo długo na pierwszych miejscach światowych list sprzedaży. Od momentu ukazania się płyty zespół nie zwalnia tempa i koncertuje na największych festiwalach na całym świecie oraz wyprzedaje koncerty klubowe.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły