Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Gry :

Battlefield 4

Battlefield 4 to jeden z huczniej zapowiadających się FPS’ów tego roku. Poprzednia część niemalże wgniatała nas w fotel za sprawą grafiki, fizyki a  przede wszystkim dzięki niesamowitemu multiplayerowi rozgrywanemu na wielkich mapach do 32 graczy w drużynie jednocześnie. Kolejna część Battlefilda może być jeszcze lepsza a jej premiera zapowiadana jest na jesień tego roku. Według zapowiedzi gra  ukaże się 29 Października 2013 na Playstation 3, Xbox 360, i PC a w przyszłości na Xbox One i PS4.

W grze zostaną użyte zaawansowane technologie graficzne takie jak silnik graficzny Frostbite 3 i AMD PecksFX. Nowy Frostbite ma przynieść ze sobą ogromny postęp jeżeli chodzi o animację postaci, wybuchy i krajobraz.

W Battlefildzie 4 pojawią się najprawdopodobniej trzy zwaśnione strony: Stany Zjednoczone, Rosja oraz Chiny. Gracz będzie mógł wydawać polecenia członkom zespołu, np. wyznaczać cele ataku. Pojawi się także możliwość flankowania przeciwników. Twórcy obiecują, że w trybie single player poziomy będą dużo bardziej otwarte a gracze zyskają więcej swobody. Pojawią się też kluczowe elementy, charakterystyczne dla rozgrywki wieloosobowej choć Battlefield 4 nie będzie posiadał trybu kooperacji.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły