Killing Joke
Ohlsson
Muzyka :

Azarath - In Extremis

Azarath, In Extremis, black metal, death metal

Azarath, pomorski legion śmierci ujawnia szczegóły najbardziej niszczycielskiego dzieła w swoim dorobku. Premiera „In Extremis” już 7 kwietnia 2017 roku w Agonia Records. Każde wydawnictwo w blisko dwudziestoletniej karierze hordy z Pomorza pozostawiło po sobie trwały i bolesny ślad. Nadchodzące, szóste dzieło Azarath nie będzie od tej reguły wyjątkiem. Ukazujący się po sześciu latach od poprzednika „In Extremis” potwierdza totalną dominację zespołu będącego u szczytu sił twórczych. 

Album złożony z dziesięciu cuchnących siarką i trupem utworów nie pozostawia żadnego pola dyskusji z jego zawartością. To czarny jak smoła black/death metal, huragan chaosu gotów rozerwać wszystkie świętości na strzępy.

Tytuł płyty, oznaczający po łacinie „w chwili śmierci” koresponduje z zawartością, będącą rezultatem kolejnych przekraczanych granic. Niczym wściekła jazda przez królestwo zmarłych, „In Extremis” to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie najwyższej próby Metalu Śmierci. Wizję zespołu i oddanie śmiertelnemu żywiołowi doskonale uchwycił obraz Marty Promińskiej/Hypnagogic Painting, znajdujący się na okładce.

Rejestrowany w różnych studiach na przestrzeni 2016 r., album został zmiksowany w Satanic Audio Haldora Grunberga. Projekt graficzny i layout jest zasługą Mentalporn z kaligrafią autorstwa Ihasan Art i dodatkowymi grafikami Holy Poison Design.

Tracklista:

01. The Triumph of Ascending Majesty

02. Let My Blood Become His Flesh

03. Annihilation (Smite All the Illusions)

04. The Slain God

05. At the Gates of Understanding

06. Parasu Blade

07. Sign of Apophis

08. Into the Nameless Night

09. Venomous Tears (Mourn of the Unholy Mother)

10. Death

Wydawca" Agonia Records (2017) 

„In Extremis” ukaże się w następujących wersjach:

- Digipack CD z 36-stronicową książeczką,

- Limitowany do 100 sztuk czerwony winyl z 20-stronicową książeczką,

- Limitowany do 150 sztuk biały winyl z 20-stronicową książeczką,

- Limitowany do 250 sztuk picture disc z 20-stronicową książeczką,

- Klasyczny czarny winyl,

- Cyfrowa

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły