Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Axodry - Feel It Right

Axodry to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych projektów electropopowych "made in Germany". Stworzona i dowodzona przez niemieckiego producenta Axela Henningera (na koncie współpraca z Camouflage, Moskwa TV, Micro Chip League, De/Vision i wiele innych) grupa była jedną z głównych sił germańskiego electro w latach 80. Hity takie jak: "Feel It Right", "Surrender" i "You" są nadal najbardziej poszukiwanymi nagraniami przez electropowych audiofilów i kolekcjonerów. Label Infacted Recordings w ramach akcji odkurzania klasyków postanowił zebrać wszystkie największe utwory Axodry na jednej płycie i tak powstała pierwsza oficjalna kolekcja wszystkich hitów zespołu - na jednej płycie! Zremasteryzowany materiał wydany zostanie w ścisłym limicie 1000 egzemplarzy już 14 maja.
Tym samym "Feel It Right" dołączyło do listy 11 odkurzonych wydawnictw w kolekcji elektronicznej klasyki wszechczasów niemieckiego labela Infacted Recordings.

Obecny skład Axodry ma niewiele wspólnego z tym odpowiadającym za największe sukcesy w działalności niemieckiego projektu. Aktualnie skład zespołu tworzy Ralf Henrich aka RA/HEN, muzyk takich czynów jak Two of China, Moskwa TV, Robotiko Rejekto, Micro Chip League czy Whispering Colours.

Tracklista:

01. Feel It Right (Part I)
02. Surrender (12" Mix)
03. Save Me (12" Mix)
04. The Time Is Right (12" Mix)
05. Loosing You (12" Edit)
06. You (Beauty & The Beat Mix)
07. Feel It Right (Part II)
08. Feel It Right (Special Dance Mix)
09. Loosing You (Radio Version)
10. Surrender (7" Mix)
11. You (Razormaid Remix)
12. Mechanic
13. Suspense (New Age Gore Mix)

Myspace: www.myspace.com/axodry
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły