Ohlsson
Paradoks
Muzyka :

At The Gates - To Drink From The Night Itself

At The Gates, To Drink From The Night Itself, death metal, melodic death metal

Na 18 maja wyznaczono datę premiery drugiego albumu pod żaglami Century Media Records, weteranów szwedzkiej sceny melodyjnego death metalu – At The Gates. "To Drink From The Night Itself", to równocześnie 6-sty w dorobku grupy album studyjny, na którym znajdziemy aż 12 nowych utworów.

Producentem płyty jest nie kto inny jak Russ Russel – człowiek, który sprawdził się wcześniej, współpracując z taki i grupami jak Dimmu Borgir, Napalm Death czy The Haunted, zaś cały materiał był nagrywany w Parlour Studios w Wielkiej Brytanii, słynącym ze współpracy z chociażby Samaelem czy Savage Messiah.

"To Drink From The Night Itself" ma być kolejnym koncept albumem w dorobku Szwedów. Choć sami muzycy nie chcą zdradzić szczegółów dotyczących tematyki utworów, to Tomas Lindberg – frontman grupy, przekonuje, że niektóre kawałki będą nawiązywać do debiutanckiego "The Red In the Sky Is Our". Jak bardzo? Chętni będą mogli przekonać się już za niecałe półtora miesiąca.

Dla tych mniej cierpliwych – na oficjalnym kanale YT Century Media Records, wytwórnia przygotowała materiał promujący krążek, w postaci dwóch pełnych utworów z nadchodzącego "To Drink From The Night Itself", w tym klip tytułowego kawałka. Poniżej przydatne linki, wraz z kompletną listą utworów.

https://www.youtube.com/watch?v=dhru7gT0cIE

https://www.youtube.com/watch?v=oIj6ufFSESU

Tracklista:

 1. Der Winderstand

 2. To Drink From The Night Itself

 3. A Stare Bound in Stone

 4. Palace of Lepers

 5. Dagger of Black Haze

 6. The Chasm

 7. In Nameless Sleep

 8. Thw Colours of The Beast

 9. A Labirynth of Tombs

 10. Seas of Starvarion

 11. In Death They Shall Burn

 12. The Mirror Black

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły