Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Recenzje :

Arkaik - Reflections Within Dissonance

Stany Zjednoczone wyrastają na światową stolicę technicznego łojenia. Będąc osobiście znudzonym kolejnymi bandami, które poza techniką nie pokazywały na swoich albumach żadnej treści, z dystansem podszedłem do nowej amerykańskiej sieki. Ale nawet Amerykanie potrafią jednak zaskoczyć.
Wydawnictwo "Reflections Within Dissonance" zostało nagrane w składzie: Jared Christianson - wokale, Chance Strickland - gitara, Eric Cohen - bas, wokale, Craig Peters - gitara, wokale oraz Keith Roylance - bębny.

Pierwsze zaskoczenie to perkusja - miażdży brzmieniem i prędkością. Te partie są niczym młot w twarz, nie dają nawet na chwilę odetchnąć na dłużej, a jednocześnie nie są monotonne i nużące.

Mimo ewidentnie "technicznego" podejścia do death metalu Arkaik znakomicie wplata dobre chwytliwe motywy, które idealnie wypełniają artylerię dźwięków i blastów. W tle dzwoni potężnie bas i 3 wokale na zmianę wgniatają słuchacza coraz głębiej w fotel, by w końcu zabić masowym ostrzałem.

Cały materiał trzyma świetny poziom, ciekawe riffowanie w połączeniu z doskonałymi bębnami, dobrą warstwą liryczną i brzmieniową stawia to wydawnictwo na szczycie tegorocznych deathmetalowych wypustów.

Tracklista:

01. The Transcendent Spectral Path
02. Reflections Within Dissonance
03. Paradigm
04. Obscured Luminosity
05. Womb Of Perception
06. The Divine Manifestation
07. Malignant Ignorance
08. Elemental Synthesis
09. Elegy for the Disillusioned
10. Face Of Regression

Wydawca: Unique Leader (2010)

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły