Lem
Zabawa w chowanego
Muzyka :

AnVision supportem Tarji Turunen

AnVision, Tarja Turunen, metal, progressive metal

Pochodzący z Tarnowa, prog – metalowy zespół AnVision będzie supportował Tarję Turunen (ex wokalistkę grupy Nightwish) na 8 koncertach jej europejskiej trasy. Polski zespół zagra w Budapeszcie, Timisoarze, Bukareszcie, Atenach, Salonikach, Sofii, Izmirze i Istambule. Koncerty odbędą się w pierwszej połowie lutego 2017 roku.  AnVision to czołówka polskiego prog – metalu. Grupa ma na swoim koncie wydane do tej pory dwa albumy długogrające – „AstralPhase” z 2012 roku oraz najnowszy „New World” z 2016, a także epkę „Eyes Wide Shut” z 2010 r.

Ostatnie albumy, zarówno „AstralPhase” jak i „New World” odbiły się szerokim echem w prog – metalowym świecie, zbierając doskonałe recenzje zarówno wśród muzycznych dziennikarzy, jak i fanów gatunku na całym świecie. 

Zespół w swojej już 10-letniej historii zagrał dziesiątki koncertów, głównie w Polsce, a zbliżająca się trasa będzie pierwszą okazją do zaprezentowania się „na żywo” szerszej publicznośći z południowo – wschodniej części Europy.

W lipcu zeszłego roku AnVision obchodził swój jubileusz 10 – lecia na specjalnym koncercie w ramach „Festiwalu Rocka Progresywnego” w Toruniu.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły