Ohlsson
Castle Party 2018
Muzyka :

Ambassador21 & Chrysalide - The Legends Begins

Coraz bardziej popularne staje się publikowanie darmowych płyt za pośrednictwem internetu - także w kręgu artystów elektronicznych. Białoruski power noise'owy Ambassador21 i francuski experimental/noise/industrialny Chrysalide poszli jednak o krok dalej. Na oficjalnej stronie internetowej pierwszego z projektów absolutnie legalnie i za darmo ściągnąć można 80-minutowy film "The Legends Begins" (format avi). Obraz zarejestrowany został między grudniem 2008 a styczniem 2010 roku podczas trwającej wtedy trasy Traumatik Invasion.
Film "The Legends Begins" to opowieść o ludziach, pasji, szaleństwie i rock'n'rollu. Prócz sylwetek muzyków z Ambassador21 i Chrysalide do produkcji załapali się również Suicide Inside, Sonic Area, F.Y.D. oraz wielu przypadkowych ludzi obecnych na trasie. Utwory "Power Rage Riot Death", "Turn Yourself", "Rock'N'Roll" Ambassadror21 czy "Another Brick In The Wall" oraz "Noise Guerilla" Chrysalide to tylko niektóre z dźwiękowo/wizualnych atrakcji tego filmu.

Reżyserem i producentem filmu jest Invasion. Za kamerą stali m.in. Invasion, Gerard Maximin, Syco, Julie Hilo Hilo, KL, Dukk. Dźwięk to również robota Invasion a także Lionela Bouhnika.

Pobierz film za darmo tutaj.

Oficjalna strona internetowa: www.ambassador21.com
MySpace: www.myspace.com/ambassador21
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły