Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Co miłego wam sie dziś przydarzyło?. Strona: 170

Wysłany: 2015-04-18 13:00

Donny90 (Bicz)
Donny90
Posty: 36
Międzychód


Nieskromnie zainwestowałem w lepszy sprzęt, przez co mogłem się napawać zaj****** jakością grafiki przy "Metro -Last Light", którego fabuła przysłuży się jeśli wierzyć plotkom kontynuacji powieści Glukhovskiego -"Metra 2035". Na jej wydanie czekam, gierkę przechodzę na bieżąco.



Wysłany: 2015-05-16 02:01

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Z gier - hokej. Na Misiostwach Świata w tym roku i Szwedom i Finom udało się przegrać ze swoimi przeciwnikami po 3:5 w swoich ćwierćfinałach :-)


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2015-06-13 05:39

Tak nie do konca,kontrolowany uslizg pod prysznicem.Kopyto-
10/10.



Wysłany: 2015-06-18 06:24

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Sezon hokejowy w Stanach też dobiegł końca, więc podkowy można zdjąć, hyhy. Poza tym przypomniałem sobie, że mimo presji, jaką niechcący wywieram na siostrę, nadal mnie jednak lubi :-)


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2015-10-31 20:49

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Dostałem życzenia świąteczne z dalekiej Japonii.
[quote:16a2346a7c="Kuba z Tokyo"]Czesc Majki!
Sorry za pozna odpowiedz, ale nie zagladam tu czesto.
W 2057 mowisz? Masz tu cos na pocieszenie:
Mare Cognitum - A Vain Lament
Z Jackiem rozmawiamy sobie od czasu do czasu mailowo.
Wideo konferencja? Nawet mojej mamie nie udaje sie mnie namowic:)[/quote:16a2346a7c]
[quote:16a2346a7c="Yngwie"]No hej :-)
Z tą śmiercią to jeszcze nic pewnego, ale powoli się na to nastawiam :-) Dzięki za utwór z dedykacją, w Twoim stylu jak zwykle, hyhy. Będzie mi pasował do kilku znajomych: (Pluszaki-muzyka-black)
Czasem przeglądam "shinjukumad" i inne Twoje blogi, ale rzadko. Tu (na linkedin.com) też rzadko zaglądam, ale fajnie, że mamy jakiś kontakt jak coś :-)[/quote:16a2346a7c]
[quote:16a2346a7c="Wikipedia"]Kognitywistyka – dziedzina nauki zajmująca się obserwacją i analizą działania zmysłów, mózgu i umysłu, w szczególności ich modelowaniem. Na jej określenie używane są też pojęcia: nauki kognitywne (ang. Cognitive Sciences)[1] bądź nauki o poznaniu.[/quote:16a2346a7c]
Szwedzi chcą, żeby taki trochę był i ok.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2016-03-10 00:49

Miłe jest to, że mój Mężczyzna naprawił mi kompa :) Wszystkim mężczyznom z okazji ich święta wszystkiego najlepszego, 666 lat, spełnienia marzeń, wielu dobrych imprez i koncertow:)


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2016-09-08 13:18


Wysłany: 2017-01-18 16:45

Dowiedziałam się, że jutro kończę pracę godzinę wcześniej.


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2017-01-19 17:38

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Hmmm... od jakiegoś miesiąca kobiety w moim wieku, typie (niskie, niebieskookie blondynki w klimacie rock-metal itd.) itp. stały się dla mnie jakoś bardziej kulturalne:
- np. czytają niektóre wiadomości oraz dziękują za zainteresowanie
- zaglądają na mój profil i odpisują
- a nawet wyrażają zrozumienie dlaczego mogą się podobać akurat mnie

To miłe :-) choć chciałbym znaleźć jedną konkretną najlepiej do mnie pasującą na co najmniej kilka(naście) lat albo i dłużej, heh.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2017-01-20 19:45

Jedna kobieta na kilka lat? To straszne!



Wysłany: 2017-01-21 05:20

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Kobiety - niestety zwykle traktują mnie jak nową zabawkę i rzucają po max trzech miesiącach znajomości, zwykle podając jakieś głupie przyczyny lub żadne... więc Oliko (ta ostatnia - poprosiła o skasowanie zdjęcia z linka) przestanie się odzywać max w okolicach Metalmanii 2017 - pisze się ktoś z szanownych Darkplanetowiczów na jakąś sesję grupową (pamiątkową zdjęciową oczywiście) przed Spodkiem?


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2017-01-21 14:18

Przecież kilkumiesięczne związki to pełen wypas, dziwny jesteś.



Wysłany: 2017-01-22 12:53

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

leprosy Napisał:
Przecież kilkumiesięczne związki to pełen wypas, dziwny jesteś.

O ile dopasowanie jest duże, a rozstanie przebiega w zgodzie to kilka miesięcy może i wystarcza na osiągnięcie poczucia spełnienia bez żali czy pretensji, ale ja mam trochę zaległości w tych kwestiach nawet z dzieciństwa. Choć nie narzekam, bo i tak jest raczej coraz lepiej.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2017-01-22 22:38

Yngwie Napisał:
leprosy Napisał:
Przecież kilkumiesięczne związki to pełen wypas, dziwny jesteś.

O ile dopasowanie jest duże, a rozstanie przebiega w zgodzie to kilka miesięcy może i wystarcza na osiągnięcie poczucia spełnienia bez żali czy pretensji, ale ja mam trochę zaległości w tych kwestiach nawet z dzieciństwa. Choć nie narzekam, bo i tak jest raczej coraz lepiej.

Uffffffffffff gościu, ruchałeś w jedną z trzech dziur czy nadal czekasz na ten moment by tego dokonać?
Pierdolnij pluszaka w bok i zacznij ruchać .



Wysłany: 2017-01-23 01:11

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

leprosy Napisał:
Uffffffffffff gościu, ruchałeś w jedną z trzech dziur czy nadal czekasz na ten moment by tego dokonać?
Pierdolnij pluszaka w bok i zacznij ruchać .

Dzięki za zainteresowanie tematem, ale po takich radach nie tylko ręce mi opadają. Jeśli coś z tego wyjdzie, to fajnie, ale nie na siłę i bez takiej spiny.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2017-01-24 13:56

Jaka spina, życie jest banalnie proste a tylko my je czasem komplikujemy. Pamiętaj, żyjemy tylko raz więć zacznij działać bo w przeciwnym razie będziesz mógł mieć pretensje tylko do siebie.
Tak to widzę, a co zrobisz nie będę wnikał.



Wysłany: 2017-01-24 14:43

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Spoko, choć za słabo się znamy, żebyś wiedział w czym rzecz. Czasami mam odwrotny problem - gdy seks pojawia się za wcześnie, a potem żałujemy, bo okazuje się, że koleżeńska/kumpelska czy nawet przyjacielska relacja damsko-męska to jest to - można wtedy o wszystkim pogadać, więc wolę najpierw pomyśleć.

Co miłego dzisiaj? Zbyt prywatna, ale fajna wiadomość


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2017-02-19 00:05

Miło spędzone popołudnie na Starym Rynku w doborowym towarzystwie.


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2017-03-08 17:31

leprosy Napisał:
Jedna kobieta na kilka lat? To straszne!

...no i wali trupem.



Wysłany: 2017-03-30 19:16

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

DEMONEMOON Napisał:
leprosy Napisał:
Jedna kobieta na kilka lat? To straszne!

...no i wali trupem.


leprosy do Yngwie Napisał:

Pamiętaj, żyjemy tylko raz więc zacznij działać bo w przeciwnym razie będziesz mógł mieć pretensje tylko do siebie.


Yngwie Napisał:
Kobiety - niestety zwykle traktują mnie jak nową zabawkę i rzucają po max trzech miesiącach znajomości, zwykle podając jakieś głupie przyczyny lub żadne...


Rzeczywiście mam do siebie pretensje i żałuję tego zdania.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło