Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Co miłego wam sie dziś przydarzyło?. Strona: 168

Wysłany: 2014-05-20 21:18

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Dobra, sprecyzowałem sobie swój czas, miejsce i sposób eutanazji - dobrej śmierci. Prawnie jeszcze nie jest to możliwe, ale skoro w Częstochowie przez znieczulenie i wypompowanie krwi, to akurat w szpitalu na PCK na końcu Kilińskiego powinno się zgadzać :-)

Jeszcze to może dopracuję, bo wolałbym w Poznaniu i ze znajomymi, a tymczasem dzisiaj po męczącym dniu hokej w TV i orzeźwiający deszcz z nieba :-)


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2014-05-22 22:55

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Sorry za post za postem, ale cieszę się, bo dzisiaj na Hockey Vetenskap było trochę gotyku na hali, a półfinały będą słowiańsko-nordyckie


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2014-05-26 06:56

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Przepraszam, ale znów się cieszę :-)

Moja bliska kuzynka doszła do finału miss nastolatek ziemi świętokrzyskiej :-) Ale nie to jest najważniejsze tylko rozsądek w emocjach (wzięte z forum):
- Ale tu... pusto :D
- no i fajnie :)
- Wygrasz to miss zobaczysz :)
- Nie muszę wygrać :) Kurde szkoda, że się już to kończy
- I jak z tą miss. Wygrałas? :)
- nie nie nie dziękuję :)

Poza tym lubi grać w piłkę nożną i na gitarze, a ja jeszcze z nią nawet nigdy nie rozmawiałem, tylko kojarzę z odwiedzin rodziny jak była mała :-)


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2014-05-26 16:00

Ceiphied (Bicz)
Ceiphied
Posty: 1556
Nowa Sól - Zielona Góra

Byłam u mamy... zapaliłam świeczkę.


''Sztylet rani ciało, słowo - umysł.'' - Menander


Wysłany: 2014-05-26 18:52 Zmieniony: 2014-05-26 19:13

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Ceiphied - a w NS czy Zielonce? Bo w Zielonej Górze też mam akurat kawałek rodziny i może w ciągu roku czy dwóch lat będę w tamtych stronach. Można by zrobić jakąś ustawkę.

edit: i jeszcze do poprzedniego:
[img:aaedc5c2da]http://michal-kaminski.orgfree.com/wp-content/uploads/2014/05/Olga.jpg[/img:aaedc5c2da]
:-D


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2014-05-26 20:38

Ceiphied (Bicz)
Ceiphied
Posty: 1556
Nowa Sól - Zielona Góra

Yngwie , jeśli chodzi o cmentarz to w Otyniu( Koło NS ) A co do spotkania, nie mam nic przeciwko żeby sie w ZG spotkać.


''Sztylet rani ciało, słowo - umysł.'' - Menander


Wysłany: 2014-05-27 22:48

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Ale to kwestia roku / dwóch lat! Będziesz czekać tak długo?


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2014-05-28 14:04

Ceiphied (Bicz)
Ceiphied
Posty: 1556
Nowa Sól - Zielona Góra

A dlaczego nie szybciej ? Często bywam w ZG wiec ''czekać'' to za dużo napisane.


''Sztylet rani ciało, słowo - umysł.'' - Menander


Wysłany: 2014-05-28 14:46

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Hmmm, nie szybciej, bo z mojej strony to wymaga trochę działań logistycznych. Właśnie robię drzewo genealogiczne i żeby poznać za jednym razem jak najwięcej osób to trzeba się najpierw jakoś poumawiać.

PS. Nie rozumiem czemu Urzędy Stanu Cywilnego udostępniają dane tylko najbliższej rodziny, heh. Co to za tajemnica kto się kiedy urodził, dzień jak co dzień, heh. Biurokracja i zaściankowość której nie mogę pojąć, heh.

Wstępnie za rok na wiosnę, może być? Może uda się tak dopasować, żeby trafić na jakiś klimatyczny koncert przy okazji.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2014-06-22 11:56

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

[quote:d5412d9bc5="Yngwie"]Dobra, sprecyzowałem sobie swój czas, miejsce i sposób eutanazji - dobrej śmierci. Prawnie jeszcze nie jest to możliwe, ale skoro w Częstochowie przez znieczulenie i wypompowanie krwi, to akurat w szpitalu na PCK na końcu Kilińskiego powinno się zgadzać :-)[/quote:d5412d9bc5]

... gdyby to była ulica Hilińskiego... Ogólnie produkuje się już odpowiednie środki znieczulające, ale jeszcze nie są refundowane, tylko rozsądni ludzie mają do nich dostęp i też nie wszyscy... tak czy siak jest szansa na niewielki postęp.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2014-06-22 21:22

Kupiłem obiektyw do mojego analoga za jednego dolara.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2014-06-24 18:35

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Przestałem zapinać rower na klucz gdziekolwiek zostawiam.

Trochę ryzykuję, ale muszę sprawdzić czy żyję już w lepszym świecie.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2014-06-25 10:21

Ceiphied (Bicz)
Ceiphied
Posty: 1556
Nowa Sól - Zielona Góra

[quote:7b1e0f7936="Yngwie"]Przestałem zapinać rower na klucz gdziekolwiek zostawiam.

Trochę ryzykuję, ale muszę sprawdzić czy żyję już w lepszym świecie.[/quote:7b1e0f7936]

Jak ktoś go ukradnie to zapewniam Cię, że na pewno stwierdzi to sam złodziej.


''Sztylet rani ciało, słowo - umysł.'' - Menander


Wysłany: 2014-06-25 12:24

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Na szczęście ostatnio wymieniłem hamulce, więc jest szansa, że nic by mu się nie stało podczas próby ucieczki


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2014-06-26 15:31

Madua (Bicz)
Madua
Posty: 90
Białystok

kupiłam bilet na koncert! :D już nie mogę się doczekać ! :)


"You are what you create... ... you create what you are",


Wysłany: 2014-06-29 18:12

Udało mi się szybko i bezproblemowo wrzucić zdjęcia na galerię tu na darkplanet (kiedyś szło to wolno jak krew z nosa).


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Wysłany: 2014-08-07 19:32

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Zmontowałem pierwsze układy elektroniczne po 6-cio letniej przerwie i od razu zadziałały. Kultowy i prawie niezmienny od 40 lat układ czasowy NE555 wymiata :-) Będę miał teraz migające świecące rękawiczki :-)


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2014-08-25 00:38

[quote:b6f966df48="Yngwie"]Zmontowałem pierwsze układy elektroniczne po 6-cio letniej przerwie i od razu zadziałały. Kultowy i prawie niezmienny od 40 lat układ czasowy NE555 wymiata :-) Będę miał teraz migające świecące rękawiczki :-)[/quote:b6f966df48]

Do czego Ci te rękawiczki?



Wysłany: 2014-08-25 22:08

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Jeszcze nie zmontowałem do końca, ale jednak chyba się przydadzą, do prac elektrotechnicznych najbardziej.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2014-08-25 22:53

Zostałam pochwalona w pracy


Nie marudź, bo cyckiem walnę.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło