Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Ostatnio.... Strona: last

Ostatnio... Wysłany: 2006-07-17 18:49

Jaki film ostatnio obejrzeliście i jak się wam podobał?? =) Ja ostatnio...czyli 4 h temu obejrzałem "Malena" z Monicą Bellucci...moim zdaniem film naprawde wart obejrzenia ponieważ nie jest jakąś wielką produkcją a ma moc przyciągania =]



Wysłany: 2006-07-17 21:49

Ja z koleji widziałem niedawno Cube Zero i wydał mi się całkiem ciekawy. W dodatku trochę mnie zaskoczył, bo spodziewałem się powielenia klaustrofobicznej atmoosfery jedynki, dlatego wogóle nie chciałem do niego podchodzić. A tu proszę, coś nowego, wydaje mi się, że wart jest obejrzenia mimo iż zawsze tępiłem sequele (w tym przypadku akurat prequel, ale to jeden pies).

Oglądałem też Armię Ciemności po raz pierwszy, choć to tak stary film. No niestety nie całą ale niebawem to nadrobię, może nawet jeszcze dziś. Też wydaje się nawet interesujący, jaśli ktoś od czasu do czasu lubi pooglądać denne horrory z większą dawką humoru niż przerażenia. Polecam


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2006-07-18 18:10

Dziś oglądałam Upiora w Operze...Boże kocham taki klimat, te wszystkie piękne stroje, klimat tamtych czasów. Muzykę operową...cieniutkie woskowe świece...Chciałabym kiedyś iść do takiej Opery, nawet z Upiorem ^^


Szalona, wariatka, marzycielka, romantyczka, ciepła, chodź i pyskata. Jestem wielkim kontrastem ^^


Wysłany: 2006-07-19 10:31

Oł jesss.... Johny Depp to mój ulubiony aktor 8)



Wysłany: 2006-07-19 15:17

Mmmm Piraci z karaibów 2 i Rozpustnik ^^ po wakacjach z koleżanką zrobimy sobię wieczorek z tymi filmami.Będziemy pić czerwone wino i oglądać filmy i się roztapiać jak masło :P


Szalona, wariatka, marzycielka, romantyczka, ciepła, chodź i pyskata. Jestem wielkim kontrastem ^^


Wysłany: 2006-07-19 21:06

Ehh chyba też sobie zrobię maraton filmowy... Oczywiście - Depp we wszystkich rolach głównych^^



Wysłany: 2006-07-19 21:49

Ja też :oops: zwłaszcza w Piratach z Karaibów^^ (jak ma dready) :twisted:



Wysłany: 2006-07-19 22:18

Johnny jest the best:D już nie mogę się doczekać piątku kiedy to mam nadzieję uda mi się zobaczyć nowych Piratów,a w Rozpustniku dał popis, śwoetny koleś, i też chciałąbym mieć prawie wszystkie filmy z nim



Wysłany: 2006-07-19 22:54

Drogie panie, może stworzycie forum o Johhnym, bo tu przecież inny zgoła temat poruszany.
Ale żeby nie było, również jestem jego wielkim fanem, to jeden z moich ulubionych aktorów. On nie gra po to by grać-zarabiać, on to po prostu lubi i to widać. Wczuwa się doskonale, każda rola inna, cholerne urozmaicenie. Nie znam innego takiego aktora, jest naprawdę oryginalny (heh w dodatku gitarzysta). Arizona Dream mnie powaliła, Co gryzie Greapa? też było świetne, Czekolada - rewelacja, że o Edwardzie (jednym i drugim, bo i Nożycorękim był świetny i Wood też był przez nigo wykreowany genialnie) nie wspomnę, noooo i From Hell oczywiście. Prawdę mówiąc przykładów można by tu mnożyć i mnożyć, bo każdy jego film jest dobry i w każdym świetnie wypadł.

Ale my tu nie o tym nie o tym , proszę o powrócenie do głównego wątku. Sam się nie mogę wypowiedzieć, bo akurat nic nowego nie widziałem. Ale pewnie niedługo coś napiszę o Rozpustniku hehe


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2006-07-24 08:39

...ja dziś oglądałem na kompie Piratów z Karaibów 2 i "powiem" tylko tyle że jest to typowy amerykański Sequel..nie twierdze że Johny tam źle zagrał...bo tak nie jest tylko temu filmowi czegoś wyraźnie brakowało...



Wysłany: 2006-07-31 21:20

[quote:37bcc0a5a5="czuczaczek"]Oł jesss.... Johny Depp to mój ulubiony aktor 8)[/quote:37bcc0a5a5]

oł noł........ moj najnieulubieńszy aktor :D



Wysłany: 2006-07-31 21:36

Ja tam Deppa lubie. Ale i tak Pacino, DeNiro i Hanks są niepodrabialni. Aha no i Malkovich :twisted:


.


Wysłany: 2006-07-31 21:40

a najlepszy film z deppem to "co gryzie gilberta grape'a"


.


Wysłany: 2006-08-01 17:40

W pełni się z tobą zgadza...ponieważ ptzy nim nie wypiłem ani jednego browara...a to znaczy że film jest naprawde wyjątkowy :]



Wysłany: 2006-08-02 10:52

Wyjątkowa? Nigdy się nad tym nie zastanawiałem...teraz gdy o tym pomyśle to, jest wyjątkowa kreacja.....



Wysłany: 2006-08-08 22:38

Jeśli chodzi o DiCarpio, to racja, że bardzo przekonująco zagrał Arniego, też słyszałem tę opinie, że to upośledzony chłopak tam grał.
W zasadzie to bardzo dobry aktor, tylko przez to, że swego czasu stał się bożyszczem młodych dziewoji, jego potencjał jakby zmalał i ludzie mieli go za gówno, bo zagrał w Titanicu, trudno, zdarza się.
Jednak nie wiem czy ktoś może kojarzy obraz Basketball Diaries, na podstawie książki Jima Carolla, przetłumaczyli to bodajrze durnie Przetrwać w Nowym Yorku, tam też naprawdę fantastycznie zagrał.
Był jeszcze taki film gdzie grał młodziutkiego syna Ellen Burstien, a jego ojczymem był Bob DeNiro, niepamiętam tytułu, ale również i tam stworzył całkiem jak na swoje młodzieńcze lata dojrzełą kreację.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2006-08-09 15:19

JEST !!! STEVE BUSCEMI :)) tak to ten chudy, szczurowaty, z wyłupiastymi oczami do grał we "Wściekłych psach" i "Armageddonie" !!!


.


Wysłany: 2006-08-10 14:01

niee no dobry pomysl na stworzenie o nim forum:) mi sie cholernie podbał jak zagral w filmie Jezdziec bez glow słodki był



Wysłany: 2006-08-10 14:13

JA polecam Goraco Film Biały Oleander :) Swietna jak dla mnie obsada uwazamze warty do obejrznia :)



Wysłany: 2006-08-10 14:25

Słodki? Moim zdaniem także trochę zagubiony ^^



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło