Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Ostatnio.... Strona: 5

Wysłany: 2007-02-17 01:17

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

Ciało jest zajebiste i swietnie smiedzne
a zwłaszcza w momewdzie jak HELA z byka wali chopkowi :PP hahahahahhahahaha


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-18 04:52

Ciało...nie tyle śmieszne, bo owszem jest to świetna komedia, ale sam scenariusz jest powalający, nie wspominając o pracy kamery i samej historii.
Dla mnie to jest dzieło na miarę Tarantino, ino w polskim wykonaniu.

P.S. [b:d40a59b5c9]( do dr.F i Elektronauty)[/b:d40a59b5c9] hey czy to jest portal stricte filmowy by walić tu zdjęcia z filmów czy rżnąc recenzje z innych stron???!!!??? Kurwa! Ludzie! opanujcie się. Tu można o tym dyskutować, owszem, po to jest ten katalog na forum, ale żeby od razu zawalać go ogromniastymi fotami. To lepiej już trzaśnijcie linka do filmwebu lub stopklatki coby sobie zainteresowani mogli zerknąć a nie tak bezpośrednio zapychacie forum jakimiś fotami.
Nie to, żebym potępiał same filmy o których rozmawiacie, bo niewątpliwie są to ciekawe pozycje i niejedną chętnie zobaczę lecz mówcie o nich , że się tak wyraże, z sposób w jaki mówi się o czymkolwiek innym na tym portalu, bo naprawdę wydaje mi się że tylko zaśmiecacie tymi fotami forum.

Pomyślcie o tym
pozdrawiam
Z


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-02-18 19:48

Nie posądzam Was o plagiat, bynajmniej, jednak :
[quote:e9726daa49="Elektronaut"]Info ze stopklatki :„Źródło” to odyseja pewnego człowieka, który podejmuje wiekuistą walkę o uratowanie kobiety, którą kocha. (...)[/quote:e9726daa49]
lub
[quote:e9726daa49="Elektronaut"]
Prestige
info ze stopklatki:

Historia dwóch konkurujących (...)[/quote:e9726daa49]
nie jest konieczne do zachwalania filmu.

Druga sprawa, temat jest filmowy, a owszem, temu zaprzeczyć nie mogę. Pisałem o charakterze portalu a nie samego forum, ale to już pominę.
W takim razie jeśli nie przekonam Was byście zaprzestali tych działań, to może chociaż nie wklejajcie tu tych zdjęć takich wielkich, bo się cała strona rozjeżdża na boki co utrudnia swobodne poruszanie się po niej.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-02-19 02:13

Do Zet--->***! :D Czlowieku nie bedziesz mi pisal co ma pisac a co nie,bez jaj.
O jakim plagiacie mowisz,chyba nie wiesz co ten wyraz znaczy?Jesli kopiuje jakis tekst to zawsze pisze skad pochodzi,czyli jest to cytat,reszta jest moja.
Co do fotek.Skoro moderator,administrator nie zablokowal wstawiania fotek to znaczy (***) ze jest taka mozliwosc i mozna z niej korzystac Jezeli tego nie kumasz to przykro mi bardzo.
nie pozdrawiam

[color=violet:7a2b66dd91]Proponuje się następnym razem tak nie podniecać, bo zaowocuje to usuwaniem postów.
Gwyn[/color:7a2b66dd91]

[color=darkred:7a2b66dd91]Kto tu sie podnieca?Chyba ty?[/color:7a2b66dd91]


'Hand fighting hand As you turn to a man of two worlds'


Wysłany: 2007-02-19 14:28

Little Miss Sunshine:
Znakomita tragikomiczna historia rodziny jadacej na 2 koniec ameryki na konkurs malych pieknosci,w jednym busie razem z dziadkiem-narkomanem,wujkiem-gejem po probie samobojczej...mocno polecm!zreszta film jest nowminowany do oscara w tym roku ..bardzo dobre kino..

[img:fa64f341e7]http://img.stopklatka.pl/film/22800/22872/g-1.jpg[/img:fa64f341e7]


'Hand fighting hand As you turn to a man of two worlds'


Wysłany: 2007-02-19 22:21

Ech ludzie... dobrze nie będę już z Wami prowadził tego offtopu, bo widzę, że do niczego konstruktywnego to nie prowadzi, ale...
Elektronauto, wyobraź sobie, że nie zwykłem używać słów co do których znaczenia nie mam pewności. Zwróć uwagę również, że o żaden plagiat Ciebie/Was nie posądzam, więc może najpierw przeczytasz choć coś ze zrozumieniem zanim zaczniesz komentować.
Zauważ też, że nigdzie nie nadmieniłem o czym traktować mają Twoje posty, więc czego się czepiasz, że niby mówię Ci co masz pisać a czego nie...
Bez urazy jednak wydaje mi się, że wrzucanie tu opisów filmów (bo już o tych fotach nie będę wspominał) jest bezcelowe i całkowicie zbędne. Jeśli zachwalisz film w wystarczającym stopniu swoimi słowami, to po kiego grzyba jeszcze streszczenie fabuły, no zastanów się.

Wracając do wątku...
Dziś obejrzałem film zatytułowany "Dobry Agent", trzecie dzieło w reżyserii samego Boba De Niro, no i w sumie sam nie wiedziałem czego się po tym dziele spodziewać poza sporą dawką doborowych gwiazd w nim.
Cóż, wydaje mi się, że film jest dobry, ma całkiem zgrabny scenariusz. Jednak jako, że nie jestem znawcą tematu zimnej wojny i fanem koligacji pomiędzy CIA i KGB film nie przemówił do mnie, że się tak wyrażę, pełną gębą. Jednak jeśli ktoś lubi takie tematy to film ów raczej przypadnie do gustu.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-02-20 01:51

Czy to jest Bob De Niro o ktorym piszesz? :lol:

[img:bb5c423c30]http://gfx.filmweb.pl/p/123/po.148612.jpg[/img:bb5c423c30]
ps.dobra,dobra wiem ze Bob moze byc od Robert


'Hand fighting hand As you turn to a man of two worlds'


Wysłany: 2007-02-21 00:23

Hmm...no bardziej myślałem o tym 8) :
[img:2959fb01d4]http://www.filmweb.no/bilder/multimedia/archive/00019/Robert_De_Niro_19435c.jpg[/img:2959fb01d4]
:P :P :P


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-02-28 11:55

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

Dziś w nocy oglądałem jak dla mnie fenomenalny film z Nicolasem Cagem "Ghost Rider"
Co mogę powiedziec o tym filmie ??? fenomenalna muzyka ukazanie świata z innej strony . Jęli ktos lubi ostra jazde na motorze świetną rockowa muzyke, niezła akcje połaczoną z Fantasy to ten film spełnia wszelkie te kryteria Jestem pod wrażeniem. Swietnie ogląda sie go nocą Ma taki klimat achhh Dla mnie bomba;]
[img:edecbdba24]http://gfx.filmweb.pl/po/15/29/111529/7131950.3.jpg[/img:edecbdba24]


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-02 03:21

Chciałem podziekowac dr_Faustusowi za polecenie "Running with scissors". Maniakom polecam nowy Ghost In The Shell - Solid Society. Lepsze niz druga czesc gorsze co prawda niz pierwsza. Mniej akcji niz w pierwszym sezonie "Stand Alone Complex" ale nie tak przeintelektualizowane jak drugi sezon.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-03-02 16:21

Wg mnie świetny film, a raczej bajeczka... :))

[img:8296a236a0]http://film.onet.pl/_i/film/s/sky_captain/p/p1.jpg[/img:8296a236a0][/url]



Wysłany: 2007-03-02 20:45

No i jak po Oscarach?Ja liczylem bardziej na Labirynt fauna (nie dostal za najlepszy obcojezyczny i za muzyke).No ale trudno.Wygrala nudna Infliltracja :cry:

Cale szczescie ze za najlpesza role pierwszoplanowa dostal Forest Whitaker bo zagral niesamowicie...Sam film The Last King Of Scotland rowniez jest wspanialy i dodatkowo gra w nim Faun z Opowiesci z Narni :D

[img:51a6f32a30]http://img.stopklatka.pl/film/25200/25251/g-1.jpg[/img:51a6f32a30]


'Hand fighting hand As you turn to a man of two worlds'


Wysłany: 2007-03-03 00:24

A tam role pierwszorzędna... choć że by nie nie było Forresta W. lubię bardzo zwłaszcza za rolę w Dymie :) o Crying Game nie wspominając.
Ale cieszy mnie fakt, iż w końcu docenili Alana Arkina (chyba bardziej nie doceniany przez Akademię niż Scorsese) bo wg mnie powinien już mieć on kilka Oscarów na koncie :D [kto widział "Serce to samotny myśliwy" ten wie o czy mówię :D ]
O "Paragrafie.....' nie wspominając...

Adam co Ty chrzanisz, przecież to nie film
Sky kapitn i reszta,że tak powiem , to twór powstały głównie na podstawie działań kompa i to prawdę mówiąc niewiele to ma wspólnego z kinematografią. Nota bene, brzydzi mnie fakt iż Angielina brała w tym udział, bo ona raczej chwyta się za ambitne dzieła. (Gia)


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-03-03 19:49

Najwieksza schiza to Oskar dla Ennio Morriconne...tym Akademia zblaznila sie totalnie.Jak mozna bylo nie dac oscara za...Cinema paradiso,Dawno temu w ameryce,misje ..to sie nie miesci w PALE..

Z drugiej strony wykonanie Celiny tematu Debry z Dawno temu to pomylka totalna...


'Hand fighting hand As you turn to a man of two worlds'


Wysłany: 2007-03-04 09:07

Zecie - przeczytaj jeszcze raz moją krótką wypowiedź. Ja sam podkreśliłem, że uważam ten film za niezbyt ambitną aczkolwiek całkiem mile strawną bajeczkę. Nie widzę sensu, aby wszystkie produkcje traktować aż tak ambicjonalnie.

PS. Ostatnio z czystej ciekawości obejrzałem film „Tideland” …i trudnymi cokolwiek tym powiedziec pyzatym że jestem pod ogromnym wrażeniem poziomu aktorskiego jak i „opowiedzianej” historii.

[img:b7a9526b51]http://www.bacfilms.com/site/tideland/images/tideland_g.jpg[/img:b7a9526b51]



Wysłany: 2007-03-04 18:20

Ano faktycznie Dravenie, jakoś umnkęło to mej uwadze wybacz.

Ja natomiast miałem przyjemność oglądać wymieniane wcześniej "Running with Scissorss" oraz "Prestiż" i muszę przyznać, że zarówno jedno jak i drugie dzieło powaliło mnie na kolana. Również polecam tym co jeszcze nie mieli okazji tego oglądać.

Jakiś czas temu widziałem też "Cień Wampira". Rola jaką stworzył tam Dafoe jest kolejnym przykładem geniuszu tego aktora. Jego hrabia Orlock/Max Shreck jest po prostu wybitny. I choćby ze względu na tę kreację warto ów film zobaczyć. Ale nie tylko, fabuła jest również ciekawa, no i wprost fantastyczne są zdjęcia.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-03-06 14:38

Alpha Dog
Zapowiadalo sie na jakas dresiarska historie a tu niespodzianka..calkiem dobre kino i bardzo dobry Justin Timberlake (wiem,tez mnie to bawi .



[img:13e5c40e32]http://img.stopklatka.pl/film/23200/23248/g-13.jpg[/img:13e5c40e32]
[img:13e5c40e32]http://img.stopklatka.pl/film/23200/23248/g-3.jpg[/img:13e5c40e32]


'Hand fighting hand As you turn to a man of two worlds'


Wysłany: 2007-03-06 23:25

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

Napisze to tutaj bo niewiedziałem gdzie ale dziś o 00:05 na TVP2 leci MIASTO BOGA cholernie polecam film Sory że tak późno pisze ale mi sie teraz wspomniało Dla tych co niezobaczą to Sciagajcie wyporzyczajcie naprawde warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-08 01:01

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

Własnie jestem w trakcieoglądania "sztandaru chwały" i powiem tak ... film robi wielkie wrażenie efektami II wojny światowej jest równie dobrze pokazana jak w Szeregowcu Rayanie" a nawet ośmieliłbym sie stwierdzić że troche lepiej Więc na fanach filmów wojennych o tematyce II wojny światowej powinno zrobić wrażenie a zwłaszcza co poniektóre sceny które wyglądają rodem z okładek Cannibal Corpse.


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-08 10:26

Plac Zbawiciela.Niesamowity film.W koncu ktos pokazal to czego czesto nie widzac...'pieklo domowych ognisk'.Wspaniale aktorstwo,zdjecia i muzyka.To trzeba koniecznie zobaczyc!!!Uprzedzam ze nie nastraja optymistycznie...

[img:908c68fb78]http://img.stopklatka.pl/film/21300/21312/g-2.jpg[/img:908c68fb78]


'Hand fighting hand As you turn to a man of two worlds'


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło