Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Recenzje :

a.Lostfield - Internal Affairs

Pochodzące z Kolumbii trio a.Lostfield to muzyczne przedsięwzięcie kompozytora i producenta Ash Lostfielda, który do współpracy zaciągnął dwóch multiinstrumentalistów - Daniela Gongorę oraz Ivana Amaya. przy ich pomocy powstał album "Internal Affairs", który będzie koszmarem dla miłośników progresywnego łojenia.
Płyta przynosi 7 utworów, których stylistycznie najbliżej jest do starych dokonań Sieges Even czy nawet Mekong Delty - innymi słowy mamy tu do czynienia z jazzującym, progresywnym thrashem. I wszystko byłoby pięknie, gdyby te dźwięki trzymały się kupy.

O ile instrumentaliści graja na dość wysokim poziomie, o tyle, to co tworzą woła o pomstę do niebios. Na "Internal Affair"s panuje totalny, bezjajeczny chaos, w którym próżno szukać ciekawych melodii, intrygujących struktur i muzycznego meritum. Tego co tu usłyszałem nie nazwał bym nawet technicznym lub improwizowanym. Ta muzyka zbyt wyraźnie nosi w sobie znamiona przypadkowości.

Nie będę ukrywał, że materiał ten jest na tyle irytujący, że anu razu nie udało mi się wysłuchać go w całości za jednym posiedzeniem. Szczerze odradzam nawet masochistom, bo "Internal Affairs" naprawdę nie jest miłym doświadczeniem.

Tracklista:

1. Dreaming About Scars
2. Forgotten Story
3. I Still Pretend
4. internal
5. Hide Your Face
6. Marks From The Past
7. just The Things You Know

Wydawca: płyta wydana przez zespół (2009)
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły