Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Imprezy :

Znane są już ceny biletów na koncert Suffocation

Od jakiegoś czasu wieść wszędobylska niosła, że mistrzowie death metalu, po raz kolejny odwiedzą nasz kraj. Formacja Suffocation, bo to o niej mowa, przyjedzie do Polski na jedyny koncert już 4 marca 2012. Zespół wystąpi w warszawskiej Progresji. Muzycy przylatują w marcu do Europy na ostatni etap promocji albumu "Blood Oath" wydanego przez Nuclear Blast, a Polska jest przystankiem na trasie między festiwalem Neurotic Death Fest (2 marca) a późniejszymi występami w Rosji i na Białorusi. Informacje o supportach podamy wkrótce.
Bilety dostępne są w przedsprzedaży w cenie 70 złotych w klubie Progresja oraz poprzez Eventim. W dniu koncertu kosztować będą 90 złotych.

Szczegóły marcowego koncertu znajdują się w naszym kalendarium. My tym czasem zapraszamy do obejrzenia galerii koncertowej z ostatniej wizyty Amerykanów w Progresji.

Suffocation - amerykańska grupa muzyczna wykonująca technical death metal, zaliczana do prekursorów gatunku. Powstała 1990 roku na Long Island w Nowym Jorku. Zespół do 1998 roku nagrał pozytywnie oceniane przez krytyków muzycznych trzy albumy studyjne po czym został rozwiązany. W 2002 roku grupa wznowiła działalność. Wydany w 2009 roku szósty album Suffocation "Blood Oath" zadebiutował na 135. miejscu listy Billboard 200. Zespół dał szereg koncertów na całym świecie i uczestniczył w licznych festiwalach: Summer Breeze, Metalfest, Deathfest, Metal Up Your Ass, Mountains Of Death i Brutal Assault.
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły