Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Video :

Zapowiedź nowego albumu After

W dniu 21 listopada album "No Attachments" zespołu After pojawi się w sklepach. Z kolei pierwsze nagranie z tej płyty będzie dostępne w poniedziałek, 24 listopada, na stronie Metal Mind Productions w serwisie www.soundcloud.com. Jak obiecuje wydawca - krążek jest nie lada gratką dla fanów  rocka progresywnego. Ciekawe aranżacje, mocno dopracowane dźwięki, o których jakość zadbali muzycy z brytyjskiej grupy The Pineapple Thief – to gwarancja, że trzecia płyta w historii After to naprawdę dobra pozycja liście tegorocznych premier.

Już teraz Metal Mind Productions prezentuje materiał z sesji nagraniowej nowego albumu zespołu After. Ten krótki filmik ukazuje kilka minut pracy grupy nad nowym krążkiem „No Attachments”. Można go zobaczyć TUTAJ.

Dwa poprzednie wydawnictwa zespołu: „Endless Lunatic” (2005) nagrany z gościnnym udziałem Colina Bassa (Camel), Józefa Skrzeka (SBB) i Jacka Zasady (Quidam) oraz „Hideout” (2008) zostały bardzo dobrze przyjęte w środowisku muzycznym. After ma na swoim koncie także trasy koncertowe m. in. z Fishem, Quidam, Riverside, czy Sylwan.

Więcej na stronach:
www.metalmind.pl
www.after.art.pl
www.facebook.com/afterpl
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły