Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Recenzje :

[X]-Rx - Update 3.0

[X]-Rx zostało założone w 2006 r przez Pascala Beniescha. Ich muzyka łączy w sobie elementy stylistyczne rave z twardymi harshowymi rytmami. Po sukcesie dwóch poprzednich albumów (debiutancki album "Unmöglich Erregend" oraz "Stage 2" przyszedł czas na trzeci upgrade czyli "Update 3.0". Oprócz trzynastu oryginalnych utworów album oferuje remiksy niektórych znanych artystów, np. Soman czy S.A.M.
Album może nie jest idealny, ale jest całkiem znośny i zawiera kilka potencjalnych dancefloorowych hitów. Z pewnością jest nim tytułowy utwór oraz ''Electric Man", który zawiera bardzo obiecujący nowatorski dźwięk i rytm oraz "This is Rock'n'Roll", który jest typowym przedstawicielem rave'ovego dźwięku. [x]-Rx wykonał tytaniczną pracę, i przy tym tempie ewolucji można się spodziewać, że zupełnie zaskoczy nas na następnej płycie. Wszystkie pięć remiksów jest znośne choć najlepszymi są z pewnością "The Doll Underground" w wykonaniu S.A.M. i oczywiście "Electric Man" autorstwa Phosgore.

Cała płytka ma unikalne brzmienie i doskonale nadaje się do dalszej zabawy w wykonaniu DJ-ów. Była już testowana na ludziach i rzeczywiście wzbudza zainteresowanie. Tak czy inaczej - chrońcie swoje uszy.
Tracklista:

01. The Update
02. Drums Bass Drugz And Noize
03. Das Ewige Leben
04. The Doll Underground
05. Panikattacke
06. Push It!
07. Bass And Percussion
08. Electric Man
09. Kra 10 Mechanics
11. This Is Rock'n'roll
12. Virus Infect
13. Der Prediger
14. The Doll Underground (S.A.M. Remix)
15. Electric Man (quagmired By Phosgore)
16. Bass And Percussion (Add Distortion Remix By Chainreactor)
17. The Update (Soman Remix)
18. The Update (Cyrex's Noise Mix)

Wydawca: Pro Noize (2010)
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły