Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Konkursy :

Wygraj książkę Wojciecha Chmielarza - Wampir

Wojciech Chmielarz, Wampir, Czarne, Wydawnictwo Czarne, kryminał, sensacja, thriller

Wraz z Wydawnictwem Czarne zapraszamy do udziału w konkursie, w którym wygrać można jeden z trzech egzemplarzy książki "Wampir", autorstwa Wojciecha Chmielarza. Ta wciągająca i pełna zaskakujących zwrotów akcji powieść otwiera gliwicki cykl kryminałów Chmielarza. Mateusz nie miał powodu pragnąć śmierci. Był zwykłym dwudziestolatkiem. Studiował socjologię, ale planował przenieść się na informatykę. Chciał podróżować, zwiedzić świat. Pewnej majowej nocy wszedł na dach wieżowca i skoczył. Nie zostawił listu. Nikt niczego nie widział. Prokuratura uznała, że to samobójstwo.

Wynajęty przez matkę krnąbrny prywatny detektyw Dawid Wolski rozpoczyna śledztwo i wchodzi w zaskakująco bezwzględny świat nastolatków. Sprawa komplikuje się coraz bardziej, kiedy tajemnice gliwickich zaułków zaczynają splatać się z wirtualną rzeczywistością. Jakie sekrety skrywał Mateusz? Dlaczego niektórzy członkowie jego rodziny najwyraźniej woleliby ukręcić łeb śledztwu? I czy zawsze warto znać prawdę?  

Aby zdobyć szczęśliwy egzemplarz książki "Wampir" należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: "Jak nazywa się komisarz, główny bohater trzech kryminałów Wojciecha Chmielarza?"

Na odpowiedzi czekamy do 27 grudnia 2015 roku.

Prosimy nadsyłać je wiadomością prywatną na "konkurs".

http://czarne.com.pl/

Komentarze
konkurs : Prawidłowa odpowiedź to: Jakub Mortka. Nagrody otrzymują annika81,...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły