Ohlsson
Killing Joke
Konkursy :

Wygraj książkę Nadii Szagdaj - Nowe śledztwa Klary Schulz

Nadia Szagdaj, Nowe śledztwa Klary Schulz, Bukowy Las, Wydawnictwo Bukowy Las, kryminał, sensacja

Wraz z wydawnictwem Bukowy Las zapraszamy do udziału w konkursie, w którym wygrać można jeden z trzech egzemplarzy książki Nadii Szagdaj - "Nowe śledztwa Klary Schulz". Nadia Szagdaj to nowa twarz polskiego kryminału. "Nowe śledztwa Klary Schulz" ukazały się w lutym tego roku. Powieść przenosi nas na początek roku 1913. Szef policji w Breslau, Gabriel Hübschner, prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczych samobójstw prostytutek. Po starej znajomości prosi o pomoc Klarę Schulz.

Tymczasem Klara dochodzi do siebie po strzelaninie, w której cudem uniknęła śmierci, i nie chce słyszeć o kolejnych zagadkach kryminalnych. Dopiero kiedy w tajemniczych okolicznościach znika jej przyjaciółka Inge, do gry wkracza niepokorna, pewna siebie i gotowa na wszystko pani detektyw. Czy sprawy samobójstw, zniknięcie Inge oraz jej skrywany romans z katolickim księdzemmogą mieć ze sobą coś wspólnego?

Aby zdobyć egzemplarz książki należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Pod jakim szyldem autorka i jej współpracownicy tworzą zdjęcia i filmy?

Na odpowiedzi czekamy do 26 marca 2017 roku. Prosimy nadsyłać je wiadomością prywatną na "konkurs".

Komentarze
konkurs : Prawidłowa odpowiedź to: Nadia i jej współpracownicy tworzą zdjęcia...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły