Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Konkursy :

Wygraj bilet na koncert zespołu While She Sleeps

While She Sleeps, Stray From The Path, Landmvrks, Trash Boat, metal, hardcore, punk

Wraz z agencją Winiary Bookings zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są dwie pojedyncze wejściówki na koncert zespołu While She Sleeps. Grupa powraca do Polski na dwa koncerty, aby promować swój nadchodzący album „So What?”, który ukaże się 1 marca 2019 roku. Odbędą się one 9 lutego w Warszawie w klubie Proxima oraz 11 lutego w krakowskim klubie Zet Pe Te. W roli supportów wystąpią kanadyjskie Stray From The Path, francuskie Landmvrks oraz angielskie Trash Boat.

While She Sleeps

Stray From The Path

Landmvrks

Trash Boat

9.02.2019 Warszawa / Proxima

g. 19:00

While She Sleeps

Stray From The Path

Landmvrks

Trash Boat

11.02.2019 Kraków / Zet Pe Te

g. 19:00

WHILE SHE SLEEPS (Sheffield/UK) - metal/hardcore/punk

While She Sleeps to brytyjska grupa pochodząca z Sheffield. Zespół tworzą: wokalista Lawrence Taylor, gitarzyści Sean Long i Mat Welsh, basista Aaran McKenzie oraz perkusista Adam Savage. Zespół ma na koncie jeden mini-album „The North Stands For Nothing” wydany w roku 2010 oraz trzy albumy studyjne „This Is the Six”, „Brainwashed” oraz „You Are We”. While She Sleeps otrzymało nagrodę „Best British Newcomer” na wydarzeniu Kerrang! Awards 2012. W roku 2017 zespół wydał bardzo dobrze przyjęty album „You Are We”, który promował także w Polsce na koncertach w Poznaniu, w Warszawie, we Wrocławiu i w Krakowie. Pierwszy singiel "Hurricane" został wydany 20 listopada 2016 roku. Tego samego dnia zespół ogłosił podpisanie kontraktu z australijską niezależną wytwórnią UNFD. 23 lutego 2017 r. wydali piosenkę zatytułowaną "Silence Speaks" z gościnnym udziałem Olivera Sykesa, wokalistą Bring Me the Horizon. W kwietniu 2017 roku grupa wyruszyła w trasę promującą „You Are”We”. 

STRAY FROM THE PATH (USA/Long Island, New York) - hardcore

Życie często przypomina grę w szachy. Gracze poza naszą kontrolą wykonują ruchy, które wpływają na nasze codzienne życie. Uznanie pozostaje jednak pierwszym krokiem do rewolucji. Po poznaniu gry możesz zmienić wynik. Na szóstym pełnym albumie „Only Death Is Real” Stray From The Path bada pole gry i dostarcza książkę krwawych notatek bitewnych wykrawanych w energicznym hardcore, metalowym ogniu i hip-hopowej poezji.

LANDMVRKS (Marsylia/Francja) - metalcore/hardcore

Landmvrks powstało w 2014 roku we Francji. W skład zespołu wchodzili wokalista Florent Salfati perkusista Nicolas Soriano, basista Rudy Purkart i gitarzyści Nicolas Exposito i Thomas Lebreton. W sierpniu 2014 roku wydali swój pierwszy teledysk "Meaningless" jako swój pierwszy singiel, a miesiąc po miesiącu ukazały się inne teledyski "Empty Place", "Outside and In" i "Winter" z udziałem Mattéo z zespołu Novelists. Przez dwa lata zespół pracował nad swoją pierwszą pełnometrażową płytą o nazwie „Hollow” i wydali ją samodzielnie w maju 2016 roku. Przez cały rok koncertowali w całej Europie, grając na wielkich festiwalach u boku takich zespołów jak Architects, Pierce the Veil czy The Devil Wears Prada. Pod koniec 2017 roku Thomas Lebreton rozstał się z zespołem. Landmvrks podpisało kontrakt z Arising Empire w 2018 roku na wydanie drugiego albumu „Fantasy”, który ukaże się 2 listopada 2018 roku. Niedawno ukazał się pierwszy singiel z płyty zatytułowany „The Worst Of You And Me”.

TRASH BOAT (Saint Albans / UK) - pop punk/screamo

Trash Boat to pop punkowa grupa należąca do stajni Hopeless Records pochodząca z Saint Albans w UK. Polscy fani mieli okazje widzieć ich już przy okazji koncertów z ROAM w Warszawie oraz z Beartooth w Poznaniu. Obecnie zespół promuje swój nowo wydany album "Crown Shyness".

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie: W którym roku powstał zespół While She Sleeps?

Na odpowiedzi czekamy do 13 stycznia 2019 roku. Prosimy nadsyłać je wiadomością prywatną na "konkurs" z dopiskiem miasta (Warszawa lub Kraków). ***

***Prosimy nie umieszczać swoich danych osobowych w odpowiedziach konkursowych. Poprosimy o nie tylko laureatów konkursów.

Komentarze
konkurs : Prawidłowa odpowiedź to: w 2006 roku. Pojedyncza wejściówka traf...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły