Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Konkursy :

Wygraj bilet na koncert Yann Tiersen'a i Orki

Yann Tiersen słynny francuski multiinstrumentalista i kompozytor, odwiedzi Polskę już za 9 dni. Zagra dwa koncerty: w Warszawie, w czwartek 24 września w klubie Progresja oraz 25 września w poznańskim Eskulapie. Z tej właśnie okazji wraz z organizatorem koncertu, Agencją MA-IN przygotowaliśmy dla Wad konkurs, w którym można wygrać dwie pojedyncze wejściówki na wybrany koncert Yann'a. Wystarczy tylko odpowiedzieć prawidłowo na następujące pytanie: Jaki tytuł nosi płyta Yanna Tiersena, która przyniosła mu rozgłos wśród francuskiej publiczności? Na odpowiedzi czekamy do 20 września. Przysyłając je na adres konkurs@darkplanet.pl prosimy nie zapomnieć o darkplanetowym nicku i podaniu miasta, do którego chcielibyście się wybrać na koncert muzyka.


Podczas obu koncertów towarzyszyć mu będą muzycy z zespołu Orka oraz Tymona Tymańskiego z grupą The Transistors. Bilety na oba występy będą dostępne w cenie 55 złotych - w dniu koncertu osiągnie 65 złotych. DarkPlanet patronuje obu koncertom. Organizatorem koncertów jest Agencja MA-IN.

Yann Tiersen to słynny francuski multiinstrumentalista i kompozytor, wielokrotnie nagradzany i cieszący się ogromną popularnością autor ścieżek dżwiękowych do filmów "Amelia" (muzyka nagrodzona Cezarem w 2002 r.) i "Good Bye, Lenin!". Dotychczas kilkakrotnie wystąpił w Polsce, wszędzie wprawiając w zachwyt tłumy widzów i słuchaczy.
www.yanntiersen.com
www.myspace.com/yanntiersencomposer

Orka to robiący dużą europejską karierę zespół pochodzący z Wysp Owczych, autonomicznego terytorium Danii na Oceanie Atlantyckim. Bogate i bardzo nietypowe instrumentarium oraz niesamowity klimat koncertów to gwarancja oczarowania publiczności, co ma miejsce podczas każdego występu na żywo. W 2009 r. zespół otrzymał nominację do prestiżowej nagrody muzycznej Rady Nordyckiej.
www.myspace.com/orkaonline
www.orka-online.com

Tymon & The Transistors to polski zespół muzyczny, założony w czerwcu 2002 przez Tymona Tymańskiego, wykonujący muzykę rockową. W repertuarze znalazły się zarówno utwory poprzednich formacji Tymona (Kury, Trupy, Czan, Poganie), jak i nowe, nawiązujące do poprzednich dokonań, mające jednak zdecydowanie gitarowy charakter. W 2004 zespół nagrał soundtrack do filmu Wojciecha Smarzowskiego Wesele. Druga płyta Tymona & Transistors, Don't Panic! We're From Poland, ukazała się w 2007 roku. Zespół odbył trasę koncertową i wrócił do studia, by nagrywać kolejną płytę.
www.tymonandthetransistors.com
www.myspace.com/tymonandthetransistors
Komentarze
cross-bow : Chodziło oczywiście o płytę "Le Phare" Gratulujemy zwycięstwa uż...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły