Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Konkursy :

Wygraj bilet na koncert A Pale Horse Named Death

W związku z koncertem "A Pale Horse Named Death", który odbędzie się już 11 lutego we Wrocławiu - czterech szczęśliwców będzie mogło otrzymać od nas wejściówkę na to oczekiwane przez wielu wydarzenie. Aby zdobyć bilet wystarczy odpowiedzieć na następujące pytanie: "Z jakimi zespołami współpracowali dotychczas muzycy A Pale Horse Named Death?". Na odpowiedzi czekamy do 5 lutego. Prosimy je przesyłać na adres konkurs@darkplanet.pl nie zapominając o darkplanetowym nicku.
Amerykanie zagrają dwa koncerty - najpierw, w piątek 10 lutego w warszawskiej Progresji, a dzień później, w sobotę - we wrocławskim Firleju. Grupę wspierać będą: niezależna polska artystka pod pseudonimem Lee-Leet (na koncercie w stolicy) oraz alternatywno-rockowa formacja Ctrl-Alt-Del (występ wrocławski).
A Pale Horse Named Death to wyjątkowy zespół, którego fani Type O Negative absolutnie przegapić nie mogą. W skład brooklyńskiej ekipy wchodzą - założyciel Sal Abruscato, były bębniarz Type O Negative (tu w roli wokalisty i gitarzysty) oraz Life Of Agony, Johnny Kelly (który w 1994 zastąpił w Type O Negative właśnie Abruscato, ostatnio również w Danzig), Matt Brown (z Seventh Void) oraz Eric Morgan (Lament). Jak zapewnia Abruscato, nie jest to żaden projekt lecz pełnoprawny zespół, a wydana w ubiegłym roku płyta "And Hell Will Follow Me" to najlepszy album w którego nagraniach brał udział. Trudno się nie zgodzić słuchając takich utworów jak "Serial Killer" czy "Die Alone" ze wspomnianego debiutu, który ukazał się nakładem SPV/Steamhammer w czerwcu 2011.
Muzyka A Pale Horse Named Death to niepowtarzalny doom/gothic, który tylko w takim składzie mógł powstać. Płytę doceniły najważniejsze media muzyczne jak magazyn Revolver czy serwis Allmusic, dając "And Hell Will Follow Me" oceny maksymalne lub bliskie maksymalnym.
Bilety na koncerty kosztują odpowiednio 49/50 zł w przedsprzedaży oraz 60 zł w dniu wydarzenia. 
Więcej o zespole na oficjalnej stronie internetowej grupy: apalehorsenameddeath.com
Komentarze
cross-bow : Prawidłowa odpowiedź na nasze konkursowe pytanie to m.in.: Type o Neg...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły