Wracać wciąż do domu Le Guin
Paradoks
Konkursy :

Wygraj bilet na World War Tour

Już niecały tydzień dzieli nas od ponownego ataku powermetalowego zespołu Sabaton na nasz kraj. Wraz z organizatorem przygotowaliśmy dla was błyskawiczny konkurs, w którym możecie wygrać jedną z 4 pojedynczych wejściówek na wybrany przez siebie koncert World War Tour w Polsce. Wystarczy wymienić wszystkie utwory w twórczości Szwedów, które mówią o waleczności Polskich żołnierzy. Na odpowiedzi, wraz z darkplanetowym nickiem oraz wybranym koncertowym miastem, czekamy do soboty 6 listopada. Prosimy je przesyłać na adres: konkurs@darkplanet.pl. 
Przypominamy, że Szwedzi stoczą batalie w czterech polskich miastach, Krakowie (8.11), Katowicach (10.11), Łodzi (11.11) i Rzeszowie (12.11). Przybocznymi będą dwa równie znakomite zespoły - szwedzki Steelwing promujący w naszym kraju swój debiutancki krążek "Lord of the Wasteland", natomiast ataku z morza dokonają Szkoci z Alestorm.

Wszyscy z Was, którzy chcieliby uścisnąć rękę dzielnych żołnierzy będą mogli uczynić to przed rzeszowskim koncertem. W salonie Empik Store miedzy godziną 16:00-18:00 będzie miało miejsce Meet&Greet czyli spotkanie z fanami.

Bilety na wszystkie polskie koncerty grupy Sabaton w 2010r. są do nabycia w sieci Eventim i jej placówkach w całej Polsce (pełna lista tych miejsc na stronie www.eventim.pl), np. Media Markt, Saturn, Empik, Kolporter, Ruch, a także w klubach i innych wybranych miejscach związanych z promocją kultury i muzyki.

8.11. Kraków, Studio
10.11. Katowice, Mega Club
11.11. Łódź, Dekompresja
12.11. Rzeszów, Pod Palmą
Komentarze
Angelwing : Prawidłowa odpowiedż to oczywiście: 40:1; Uprising i Aces in Exile. W t...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły