Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Konkursy :

Wygraj Dziewczynę z sąsiedztwa

Jakiś czas temu na łamach naszego serwisu pisaliśmy o zapowiedzi wydawniczej - książki Jacka Ketchuma "Dziewczyna z sąsiedztwa". Powieść ukazała się na naszym rynku dzięki wydawnictwu Papierowy Księżyc. Można nabyć ją w księgarniach, a od dziś można także spróbować szczęścia w naszym konkursie i zostać posiadaczem jednej z dwóch książek o tym tytule właśnie, które mamy do rozdania. Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie: Jak na prawdę nazywa się Jack Ketchum? Pisząc na konkurs@darkplanet.pl prosimy nie zapominać o darkplanetowym nicku. Na odpowiedzi czekamy do 10 lutego.
Przypomnijmy, że wstęp do tej książki napisał sam Stephen King, który Ketchuma, uważa za jednego z najwybitniejszych pisarzy grozy i swojego idola. Za wstępną obietnicą Kinga, szokującej i absolutnie przerażającej powieści napisanej przez Ketchuma w 1989 roku, kryje się znany wielu osobom także film. Ekranizacja "The Girl Next Door" to jednak nic w porównaniu z osobliwym charakterem i wymiarem książki. Mistrz horroru ze swoją najsłynniejszą powieścią pojawi się pierwszy raz na polskim rynku, 20 lat od premiery książki.

Na 300 stronach przetłumaczonych przez Łukasza Dunajskiego polski czytelnik znajdzie wszystko to co w powieściach uwiklanych przerażeniem najbrutalniejsze.

Więcej o autorze:
www.jackketchum.net

Więcej o wydawnictwie:
www.papierowyksiezyc.pl
Komentarze
cross-bow : Konkurs dobiegł końca, czas ogłosić zwycięzców. Prawidłowa o...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły