Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Wkrótce rozpoczęcie prac nad nową płytą Grave


Choć muzycy szwedzkiego Grave nie narzekają na brak obowiązków znaleźli chwilę czasu na podzielenie się ze swoimi fanami refleksjami na temat ostatniej trasy koncertowej i kilkoma informacjami dotyczącymi najbliższych planów. "W pierwszej kolejności chcieliśmy podziękować wszystkim fanom obecnym na letnich festiwalach z naszym udziałem. Szczególne wyróżnienie należy się tym obecnym na niemieckim Summer Breeze. Widzieć na raz tylu ludzi "miotających się" pod sceną o tak wczesnej porze, niezapomniane. Także występ na czeskim Brutal Assault był bardzo satysfakcjonujący, coś w rodzaju tych nie do zapomnienia" - kończą muzycy. Prócz wiązanki pełnej słów wdzięczności Szwedzi zdradzili, że szykują się do nagrywania nowej płyty. "Album powinien ukazać się w okolicach lata 2010" - informuje grupa.
Na jesieni planujemy wziąć się na pisanie materiału na nasz nowy, dziewiąty krążek. O postępach w pracach nad niezatytułowanym jeszcze materiałem będziemy Was informować na bieżąco".

W listopadzie szwedzki Grave zamierza wyruszyć na serię kilku koncertów po terenie Starego Kontynentu. Skandynawom towarzyszyć będzie Nile oraz brazylijski Krisiun.

Oficjalna strona internetowa: www.grave.se
MySpace: www.myspace.com/gravespace
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły