Castle Party 2018
Wracać wciąż do domu Le Guin
Imprezy :

Więcej szczegółów wizyty Cannibal Corpse we Wrocławiu

Jak już informowaliśmy, legendarna grupa Cannibal Corpse w ramach trasy European Torture zatrzyma się z koncertem 29 czerwca we Wrocławiu. Grupa powraca właśnie ze swoim dwunastym studyjnym albumem "Torture", który ukaże się 13 marca 2012 roku nakładem Metal Blade. Nagrania odbywały się w Sonic Ranch Studios w Texasie, a produkcją zajął się Erik Rutan w swoim Mana Recording Studio. Przedpremierowo do sieci trafiły dwa utwory – "Demented Aggression" oraz "Scourge of Iron". Jako supporty podczas wrocławskiego koncertu zaprezentują się dwa uznane polskie zespoły Sphere oraz Embrional.
Alex Webster: 'Scourge of Iron pokazuje zróżnicowanie w kompozycjach na Torture. Pierwszy singiel – "Demented Aggression" – cechuje się szaleństwem i szybkością, podczas gdy "Scourge…" jest w przytłaczających, ciężkich tempach. Obie piosenki to czysty death metal, ale pod względem temp dwa przeciwne bieguny. Tego właśnie możecie się spodziewać na całej płycie "Torture". Zawarliśmy na niej przeróżne rytmy, tempa, jak i emocje, żeby stworzyć dzieło ciekawe, zróżnicowane, dynamiczne i oczywiście bardzo brutalne. Czy się nam to udało, przekonacie się 13. marca.' "Torture" nie jest jedynie kolejnym krokiem w rozwoju zespołu, ale zarazem powrotem do "szalonego ataku Butchered at Birth czy Tomb of the Mutiladed" – jak określa to bębniarz, Paul Mazurkiewicz. Innymi słowy – pełen muzyczny profesjonalizm i surowa wściekłość z początków historii grupy. Supportujacy kanibali Embrional właśnie nagrał materiał na nowy, pełny album "Absolutely Anti – Human Behaviors". Za miks i mastering całości jest odpowiedzialny Arkadiusz "Malta" Malczewski znany z realizacji oraz produkcji albumów m.in. Behemoth, Decapitated. Premiera, nakładem Old Temple, wyznaczona została na 30 marca.

Kolejny zespół - warszawski Sphere - wydał swój drugi album zatytułowany "Homo Hereticus" 10. lutego br. nakładem Masterful Records. Materiał został zarejestrowany na przełomie lipca i sierpnia 2010 roku w ZED Studio w Olkuszu. Za nagranie, miks oraz mastering odpowiedzialny jest Tomek „Zed” Zalewski. 
Szczegóły w naszym kalendarium.
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły