Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Urceus Exit - Compensation For The Sound Of Silence

Na 1 września zaplanowano premierę drugiej płyty kanadyjskiego electro/IDM/industrialnego Urceus Exit. Uroczysta odsłona zawartości albumu "Compensation For The Sound Of Silence" nastąpi w pierwszej kolejności na platformie  iTunes Music Store, następnie na oficjalnej stronie wydawcy - Artoffact. "Nazywajcie nas zbyt ambitnymi, ale wszystkie wydawnictwa, które dane nam było słyszeć przez ostatnie lata nie zbliżają się poziomem do drugiego albumu Urceus Exit. Jako album popowy, to coś niezapomnianego. Jako album sythpopowy, wyprzedza wszystko co egzystuje obecnie na rynku" - informuje dumnie label. "Tekstowo i muzycznie, wokalista Richard Duggan osiągnął więcej niż oczekiwaliśmy rozszerzając możliwości elektroniki poza najśmielsze oczekiwania koneserów gatunku" - kończy wydawca.
"Compensation For The Sound Of Silence" to epicki album, który zwraca uwagę inteligentnymi nagraniami i angażuje słuchacza w każdy utwór.

Album wydany zostanie w trzech wersjach tego samego dnia. Pierwszy wariant to 2-płytowa wersja limitowana - prócz regularnego dysku dołączony zostanie krążek 2, na którym znajdą się alternatywne wersje nagrań z płyty 1 nadające materiałowi nową świeżość i niespodziewany obrót. Całość zapakowana zostanie w ekologiczny portfel z dwoma kieszeniami, do których zapakowano dwustronny plakat, dwie przypinki oraz spakowany plik zawierający grafiki oraz inteligentne pliki MP3, które pobrać i odsłuchiwać można na iTunes, Windows Media i innych popularnych odtwarzaczach.

Kolejna edycja, która ucieszy najbardziej to bezpłatna wersja dostępna do pobrania na artoffact.com. Pliki udostępnione zostaną w jakości 128 kbps.

Trzecim sposobem na publikację materiału będzie płatny cyfrowy download na platformie iTunes. Dodatkowo dołączona zostanie broszurka w PDF'ie.

CD 1:

01. King
02. Evenings Rush
03. Drifting
04. The Worst That We've Become
05. Pretend
06. My Reward
07. It All Adds Up To Zero
08. The Road Less Travelled
09. What Lies Inside
10. The Mobilization Of Blindness
11. Unbecoming
12. Compensation For The Sound Of Silence

CD 2:

01. King (Alt)
02. Evenings Rush (Alt.)
03. Drifting (Alt.)
04. The Worst That We've Become (Alt.)
05. Pretend (Alt.)
06. My Reward (Alt.)
07. It All Adds Up To Zero (Alt.)
08. The Road Less Travelled (Alt.)
09. What Lies Inside (Alt.)
10. The Mobilization Of Blindness (Alt.)
11. Unbecoming (Alt.)
12. Compensation For The Sound Of Silence (Alt.)

Oficjalna strona internetowa: www.urceusexit.com
MySpace: www.myspace.com/urceusexit
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły