Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Lokale :

Ucho

Klub muzyczny Ucho to chyba najlepsze miejsce na koncert czy imprezę w całej Gdyni. Prawie codziennie impreza lub koncert: rockowy, punkowy, metalowy, orientalny, choć raczej nie uświadczycie tam ani hip-hopu ani techno. Przez Ucho przewija się wiele zespołów od znanych takich jak Pidżama Porno przez dopiero rozpoczynające swoją karierę. O obecnym repertuarze najlepiej dowiadywać się ze strony internetowej.
Ucho prowadzi także imprezy cykliczne np. co sobotę odbywa się dyskoteka pod tytułem "Indie Night Party: Od Cure Do Blur" (panie wstęp wolny, panowie 5zł), na której można się pobawić przy dobrej muzyce.

Pojawiają się też imprezy tematyczne jak np. Czeskie Party (czeska muzyka, "Krecik" i "Sąsiedzi" na telebimie), Franko Party, Ruskie Party itp.

Lokal jest ogólnie przestronny, duży parkiet do tańca, miejsca do siedzenia zarówno na parterze jak i na piętrze. Styl dość surowy, bez zbędnych ozdobników. Bardzo dobra akustyka wnętrza. Szatnia płatna 1 zł od okrycia. Piwo w standardowej cenie 6zł Żywiec i 5zł Warka.

Adres: ul. św. Piotra 2, Gdynia
Telefon: 782-29-69
E-mail: ucho68@op.pl
Strona internetowa: www.ucho.com.pl
Komentarze
black_heart : imprezki i koncerty - owszem ciekawe, ale ta klima - koszmar :?
krax : Fakt, zdjęcie wyjątkowo udane. Ucho wygląda na nim wyjątkowo ładn...
NOC : zajebiste zdiecie :)) to musze przyznac
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły