Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Trzeci album Evocation w drodze

Z obozu szwedzkiego Evocation dociera sporo nowych wiadomości. Wśród nich znalazła się krótka wzmianka o nowej płycie, którą deathmetalowy zespół przygotowuje od kilku dni. "Jest styczeń - zimno, ponuro i troszkę depresyjnie. Ale, wbrew obawom, do doskonałe warunki dla nas na nagrywanie kawałków na kolejny krążek" - mówi wokalista kapeli, Thomas Josefsson. "Na razie mamy 11 nagrań, teraz kończymy właśnie etap przedprodukcji i muszę przyznać, że wszystko brzmi niesamowicie. Dźwięk jest jeszcze zdecydowanie bardziej surowy ale to wciąż stary, dobry Evocation - prosty, bezwzględny i brutalny".
"Wydanie płyty, razem z labelem - Cyclone Empire, planujemy na końcówkę tego roku. Prawdopodobnie będzie to październik. Kilka z nowych utworów porządnie przywali Wam w twarz, ciężko będzie się po tym podnieść" - kończy muzyk.

"Ostatni, 2009 rok był dla nas naprawdę udany - graliśmy na wielu letnich festiwalach, zaliczyliśmy trasę z Cannibal Corpse, Dying Fetus i Obscura. Wszystkie te kapele są niesamowite - zarówno prywatnie jak i na scenie. Granie u boku takich zespołów dodało nam siły i wiary w następny album ale i wzmogło apetyt na jeszcze więcej" - podsumowuje Thomas Josefsson.

Oficjalna strona internetowa: www.evocation.se
MySpace: www.myspace.com/evocationswe
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły