Ohlsson
Killing Joke
Video :

Trickster - The Chase

Trickster, The Chase, Łukasz Fryca, Swear the Empress

W grudniu zeszłego roku zespół Trickster wydał singiel "The Chase", który promuje ich debiutancką EP-kę, zatytułowaną po prostu "Trickster". Wydawnictwo zawiera pięć autorskich kompozycji, materiał został zarejestrowany w HZ Studio, a teledysk został wykonany przez Goja Klips. W teledysku, jak i na całym wydawnictwie, gościnnie bierze udział Łukasz Fryca (ex. Swear the Empress), który zarejestrował ścieżki perkusji. Obecnie dostępny jest tylko jeden numer, ale zespół będzie na bieżąco informował na swoim fb kiedy kolejne utwory będą w sieci. 

Trickster to mieszanka młodości i doświadczenia. Piątka ludzi, dla których muzyka stanowi niezwykle ważną część ich życia. Szerokie inspiracje poszczególnych muzyków przekładają się na twórczość zespołu. Ostre riffy oraz melodyjne solówki oparte na solidnej sekcji rytmicznej stanowią podstawowy budulec każdej kompozycji zespołu, a całość okraszona jest charyzmatycznym, żeńskim wokalem.

Zespół zdążył zaprezentować się na wielu przeglądach i festiwalach w całym kraju, z których może pochwalić się m.in. drugim miejscem na festiwalu „Łęczyce 2015”, trzecim miejscem na warszawskim przeglądzie „Holendrock”, zakwalifikowaniem się do półfinału  „Emergenza 2015/2016” w Warszawie, czy wyróżnieniem na festiwalu rockowym „Riff Master 2015” w Rypinie.

W grudniu 2016 zespół wydał swoją debiutancką EP-kę, którą promuje klip do utworu „The Chase”.

 

Obecny skład zespołu stanowią:

Emila Grajkowska – wokal,

Jacek Dej – gitara,

Patryk Madeński – gitara,

Rafał Podleś – bas,

Sergei Zdoima – perkusja.

Trickster - The Chase
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły