Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

The Dresden Dolls zawieszają działalność

Po sześciu latach współpracy bostoński punk-cabaretowy duet The Dresden Dolls zawiesza działalność. Członkowie zespołu - Amanda Palmer i Brian Viglione - zdecydowali się od siebie odpocząć, muzycy nie ukrywają bowiem wzajemnej niechęci i rozczarowań spowodowanych panującymi ostatnio w grupie relacjami. Zaskoczony decyzją tandemu wydawca oznajmił jednak, że The Dresen Dolls nie wykluczają powrotu na scenę i do studia w celu nagrania nowego albumu. Jednak jak zastrzegają obie strony, fani muszą się uzbroić w cierpliwość.
Brian Viglione: "Nie będę ukrywał, że ostatnie rządy w The Dresden Dolls przyprawiają mnie o ból zębów! Nie potrafimy się porozumieć, ciągle się sprzeczamy, nie ma sensu w takiej atmosferze ciągnąć tego dalej. Nie jest to oświadczenie w stylu "to koniec na wieki!", ale zamierzamy teraz pójść własną drogą".

Damska część duetu - Amanda Palmer na oficjalnym blogu duetu nie przebiera w środkach, nazywając rzeczy po imieniu: "Życie w tej grupie nigdy nie należało do najłatwiejszych. Nigdy nie było, nie jest i prawdopodobnie nie będzie proste. Zespół ma za sobą już tyle scysji, konfliktów, że można by wypełnić tym 22-tomową powieść pod tytułem "Cierpienie w punkowym kabarecie" i zarobić miliony na serialu telewizyjnym. Opowiedzenie tego zajęłoby przynajmniej dekadę".

Oficjalna strona internetowa: www.dresdendolls.com
MySpace: www.myspace.com/dresdendolls
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły