Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

The Cyberchrist Project - nowy projekt członka Agonoize

Zrodzony z popiołów nieprzeciętny The Cyberchrist Project powstał by stworzyć coś nowego, innego i ekscytującego na scenie electro. Zapomnij o granicach muzyki dla mas, powstaliśmy w celu infiltracji i zarażenia naszą muzyką Twojego umysłu - informują na oficjalnym blogu DJ Cyberchrist oraz Mike Johnson zarządzający dopiero co powstałym projektem The Cyberchrist Project. Drugi z muzyków nie powinien być obcy koneserom niemieckiej elektroniki - Johnson od 2003 roku wspólnie z dwoma innymi konstruktorami dźwięku tworzy dark/harsh industrialny Agonoize. Pierwszy oficjalny utwór duetu ukaże się na szykowanej na maj tego roku składance "Electrostorm" kompilowanej przez label Out Of Line Records, który swoją opieką otoczy również twórczość The Cyberchrist Project.
"Czy mamy jakiś koncept? Odwieczna wojna dobra ze złem, niebem i piekłem?" - pytają retorycznie muzycy The Cyberchrist Project. "Po której stronie się opowiadacie, po której stronie będziecie walczyć? Jedno jest pewne. XXI wiek potrzebuje Nowego Mesjasza - Cyberchrist to nieślubny syn Electro-Boga a nasza twórczość to Jego Ewangelia" - kontynuują muzycy.

Na oficjalnym MySpace brytyjsko-niemieckiego duetu można zapoznać się z trzema nagraniami oraz serią "mega-szokujących" i "kontrowersyjnych" zdjęć.

MySpace: www.myspace.com/thecyberchristproject
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły