Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Szczecin Rock Festiwal 2009

Od jakiegoś już czasu krąża informacje o szczecińskiej imprezie, która odbędzie się w dniach od 24-25 czerwca. Na stadionie Pogoni nie pojawi się co prawda zapowiadana wcześniej legenda w postaci Faith No More, ale z całą pewnością fani Manic Street Preachers będą zadowoleni. Oprócz brytyjczyków zagrają także Limp Bizkit, Chris Cornell czy Kaiser Chiefs. Oprócz gwiazd z zagranicy wystąpią także polskie zespoły: Happysad, Hey, Coma, Izrael, Lipali oraz Myslovitz.
Szczecin przez te dni będzie bez wątpienia najciekawszym muzycznie miejscem w Europie. Organizatorzy liczą na przyjazd melomanów nie tylko z różnych zakątków Polski, ale również ze Skandynawii i z Niemiec. Przewiduje się, że pod koniec czerwca Szczecin opanuje około 20 tysięcy fanów rockowych dźwięków.

Festiwal jest nie tylko ważnym punktem na muzycznej mapie Europy, ale także doskonałą okazją do poznania Szczecina i jego okolic. Liczymy na to, że fani połączą przyjazd do stolicy naszego województwa ze zwiedzaniem regionu. Bliskość morza czy niemieckiej granicy to nasze atuty, mówią organizatorzy.

Zakup karnetu dwudniowego bez względu na kategorię cenową upoważnia do bezpłatnego korzystania z pola namiotowego.

To pierwsza edycja festiwalu, który jest współfinansowany przez miasto. To wydarzenie na wielką skalę, bo – jak podkreślają organizatorzy – Szczecin ma szansę dzięki niemu stać się stałym punktem w kalendarzach melomanów.

Bilety:

Karnet (trybuny): 179 PLN
Karnet (płyta): 149 PLN
Jednodniówka (trybuny): 99 PLN
Jednodniówka (płyta): 79 PLN


Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły