Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Lokale :

Strefa G2

Strefa G2 - początek historii klubu to rok 2006, kiedy to dwóm przyjaciołom udało się zaadaptować po zakładową halę produkcyjną, zrealizować swoje marzenia i stworzyć niesamowite miejsce rozrywki. Efektem ich ciężkiej pracy jest właśnie klub Strefa G2 - największe i najnowocześniejsze miejsce rozrywki. Wyjątkowy klimat, świetna muzyka i niezapomniane imprezy sprawiły, że klub szybko stał się miejscem, do którego chętnie się powraca.
Do dyspozycji gości Strefa G2 ma prawie 2000 m2 powierzchni, w tym 400 m2 parkietu tanecznego, 3 bary, wygodne sofy i loże, gdzie każdy zmęczony tanecznymi harcami znajdzie miejsce dla siebie, a spragnionych klub zaprasza do barów, gdzie uśmiechnięta i kompetentna obsługa zaserwuje dobrze schłodzone drinki.

Jego powierzchnia została jednak zaprojektowana w taki sposób, że nie przytłacza swoją wielkością. Wręcz przeciwnie, są w nim miejsca wręcz kameralne. Klub ma dwa poziomy. Na dole znajduje się 350-metrowy parkiet taneczny, scena koncertowa, dwa bary - mały i duży oraz kilka salek. Jest tu również dwutorowa kręgielnia. Na piętrze najwięcej miejsca zajmują stoliki z wygodnymi kanapami. Jest też wydzielona sala konferencyjna. W centralnym punkcie znajduje się ogromny ekran, a w całym klubie jest jeszcze dziesięć mniejszych. To głównie na potrzeby multimedialnej galerii.

Do atutów klubu zaliczyć trzeba również profesjonalne oświetlenie, nagłośnienie i scenę, na której swoje występy prezentowały takie gwiazdy jak: Dżem, Hey, IRA, Happysad, Strachy Na Lachy, Coma, Kult, Lustro. We wrześniu w klubie odbędzie się V edycja festiwalu metalowego Blitzkrieg. Na scenie zagrają główni pomysłodawcy festu - olsztyński Vader oraz zaproszeni przez zespół goście. Natomiast w październiku do Radomia zawita progresywny Riverside.

Adres: Al. Grzecznarowskiego 2, Radom
Telefon: (048) 383 06 99
E-mail: g2@g2.radom.pl
Strona internetowa: www.g2.radom.pl
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły