Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Imprezy :

Steven Wilson za tydzień dwa razy w Polsce

Przypominamy, że już dokładnie za tydzień na dwa koncerty do Polski zawita Steven Wilson - brytyjski muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista, producent muzyczny oraz wokalista, kojarzony najbardziej z zespołem Porcupine Tree. Pierwsze jego solowe turnee połączone jest z promocją najnowszego albumu studyjnego - "Grace For Drowning", który miał swoją premierę 26 września tego roku. Zapraszamy na koncerty do Poznania (20 października) i Krakowa (dzień później).
Trasa koncertowa przebiegać będzie pod hasłem "An evening with Steven Wilson", a artyście będą na niej towarzyszyć znakomici muzycy:
- Marco Minnemann na perkusji (gościł w Polsce z grupą UZ Eddiego Jobsona), - Nick Beggs na basie (gościł z zespołem Steve'a Hacketta na festiwalu Ino-Rock 2010), - Aziz Ibrahim na gitarze, - Gary Husband na instrumentach klawiszowych,- Theo Travis na fletach i saksofonach. 
Koncerty będą mieć charakter spektakli multimedialnych. O stronę filmową zadba stały współpracownik Porcupine Tree - Lasse Hoile.
Bilety na występ poznański kosztują w przedsprzedaży 120 zł oraz 135 zł w dniu koncertu. 
Na koncert krakowski istnieją trzy pule cenowe biletów (odpowiednio: przedsprzedaż / w dniu koncertu):- płyta:  110 / 125 zł- miejsca siedzące nienumerowane: 140 / 155 zł - miejsca siedzące numerowane VIP: 170 / 185 zł
Bilety do nabycia na stronie: www.ticketpro.pl i w punktach sprzedaży Ticketpro Polska oraz poprzez stronę organizatora - wydawnictwa Rock-Serwis: www.rockserwis.pl
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły