Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Sopor Aeternus - Have You Seen This Ghost?

"Have You Seen This Ghost?" to tytuł najnowszego albumu  niemieckiego jednoosobowego projektu, Sopor Aeternus & The Ensemble Of Shadows. Premiera nowego wydawnictwa zaplanowana jest na 29 kwietnia i ukaże się nakładem Apocalyptic Vision Records. Ekscentryczna wokalistka Anna-Varney Cantodea i towarzyszące jej w procesie twórczym wyimaginowane "Zgromadzenie cieni" zaprasza po raz kolejny na muzyczną podróż do królestwa ciemności.
Twórczość artystki wymyka się wszelkim możliwym klasyfikacjom i jednoznacznemu zaszufladkowaniu. Anna-Varney łączy perfekcyjnie elementy muzyki klasycznej, barokowej i średniowiecznej , jak również elektronicznej. Sopor Aeternus ewoluuje wyraźnie brzmieniowo i instrumentalnie przez cały okres istnienia formacji, aczkolwiek pozostaje zawsze wierny gotyckim korzeniom.

"Have You Seen This Ghost?" stanowić będzie drugą część trylogii "Triptychon of Ghosts", którą zainicjuje już za tydzień promocyjna EPka "A Strange Thing To Say". Do tytułowego utworu nakręcony został wideoklip, który można obejrzeć w serwisie YouTube.

Nowy materiał dostępny będzie w trzech różnych ekskluzywnych edycjach. Szczegółowe informacje dotyczące tych wydawnictw, jak również możliwość pre-order dostępne są już na stronie internetowej dystrybutora, InfraRot.

Tracklista:

01. I Don't Believe In Ghosts
02. One Day My Prince Will Come
03. Cornucopia D'amour
04. It Is Safe To Sleep Alone
05. Hello
06. At The Stroke Of Midnight Gently
07. Starlight Seen Through Veils Of Tears
08. Powder
09. Angel Of The Golden Fountain
10. Where The Ancient Laurel Grows
11. I Fell For One (Who Loved Me Not)
12. Holding Out For A Hero
13. The Hours Of Sadness
It Is Safe To Sleep Alone [Video]
Wydawca: Apocalyptic Vision Records (2011)

Oficjalna strona internetowa: http://www.soporaeternus.de/
MySpace: http://www.myspace.com/soporaeternusofficial
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły