Ohlsson
Paradoks
Muzyka :

Sonisphere Festival 2012

Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na polską edycję tegorocznego Sonisphere Festival 2012. Jak pisaliśmy wcześniej na festiwalu tym wystąpi Metallica a obok niej Gojra, Black Label Society oraz polskie zespoły: Acid Drinkers, Hunter i Luxtorpeda. Niebawem zostanie ogłoszony także występ "Gościa specjalnego", który weźmie udział w wydarzeniu. Festiwal odbędzie się  10 maja na warszawskim lotnisku Bemowo. 

Metallica zagra utwory ze swojego legendarnego krążka „Metallica”. Tzw. The Black Album był piątą płytą w karierze zespołu. To z niego pochodzą takie przeboje jak „Nothing Else Masters” czy „Enter Sandman”. Wydana w 1991 roku płyta otworzyła drzwi do MTV i zagwarantował międzynarodowy sukces. W USA album 16 razy pokrył się platyną, wyniki sprzedaży na całym świecie przekraczają 28 milionów płyt. Metallica na swojej stronie internetowej już ogłosiła, że "Są podekscytowani powrotem na lotnisko Bemowo". W 2010 roku Metallica zespół wystopoł na Sonisphere 2010 w Warszawie. Black Label Society pojawi się z kolei na czele z charakterystycznym gitarzystą Zakkiem Wyldem. W zeszłym roku za namową fanów zespół wystąpił w naszym kraju dwukrotnie. Francuska Gojira natomiast pojawi się w Warszawie dwa razy. Najpierw na Sonisphere, a potem w czerwcu na Ursynaliach. 
Ceny biletów na to wydarzenie prezentują się następująco:
Golden Circle Early Entrance – 363 złGolden Circle – 308 złTrybuny – 308 złPłyta – 209 złOsoby niepełnosprawne – 209 złVIP – 748 zł
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły