Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Sodom i Death Angel na Silesian Massacre Festival II

Po pierwszej, bardzo udanej muzycznie i organizacyjnie edycji festiwalu, już dziś organizatorzy mogą ogłosić odsłonę drugą - tym razem utrzymaną w klimacie thrash metalu, która odbędzie 2 kwietnia 2011 w katowickim Mega Clubie. Gwiazdami festiwalu będą: niemiecki Sodom, Amerykanie z Death Angel i Hirax. Ten znakomity skład uzupełnią: niezawodna, śląska maszyna burząca Horrorscope, zdobywający coraz większy rozgłos w Europie, grecki Suicidal Angels oraz słowacki Majter Kat. Nowa falę polskiego thrashu reprezentować będą: uznany już, krakowski Retribution, rybnickie małolaty z The Crossroads, bydgoski Deathinition oraz gliwicki Vates.


Ceny biletów:
89 zł - do 31.01
99 zł - do 28.02
110 zł - do 1.04
130 zł - w dniu koncertu

Bilety dostępne w ticketpro.pl (Empik, MediaMarkt, Saturn etc.) jeszcze przed końcem roku.

Bilety kolekcjonerskie od początku marca do nabycia w sklepach muzycznych w całej Polsce (dokładne informacje o punktach sprzedaży podamy w późniejszym czasie).

SODOM – komandosi z  Zagłębia Ruhry, działający nieprzerwanie od bez mała 30 lat, autorzy kultowych i ważkich dla rozwoju gatunku płyt „Persecution Mania” i „Agent Orange”. Giganci europejskiego thrash metalu również ostatnim, dopiero co wydanym albumem „In War and Pieces” potwierdzają, że należne im obok Kreator i Destruction miejsce w Wielkiej Trójce niemieckiego thrashu jest bezwzględnie zasłużone i ugruntowane.

www.myspace.com/sodom
www.sodomized.info

DEATH ANGEL – przedstawiciele rdzennego amerykańskiego thrashu z Bay Area, święcący coraz większe sukcesy sceniczne od czasu reaktywacji w 2001 r. Uznanie fanów przyniosły im nie tylko znakomite nagrania z lat 80-tych, ale przede wszystkim ostatnie płyty z „Killing Season” z 2008 i „Relentless Retribution” z 2010 roku na czele. Występ podczas katowickiego festiwalu będzie finałem trasy zespołu po krajach wschodniej Europy.

www.myspace.com/deathangel
deathangel.us

HIRAX – thrash/speed metalowi ekstremiści z Kalifornii pod wodzą charyzmatycznego lidera Katona De Peny występując po raz pierwszy na polskiej ziemi zdewastują uszy maniaków thrashu zarówno strzałami z klasycznych krążków „Raging Violence” czy „Hate, Fear and Power”, jak i najnowszymi bękartami z wydanego w 2009 r. „El Rostro de la Muerte”.

www.myspace.com/hirax
www.blackdevilrecords.com
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły