Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Six Feet Under - Death Rituals

Już 11 listopada za sprawą wytwórni Metal Blade Records, legenda death metalu Six Feet Under wyda swój nowy album zatytułowany "Death Rituals”. Materiał na dziesiątą studyjną płytę zespołu zarejestrowany został w Morrisound Studio w Tampa-Floryda. W jego tworzeniu od strony technicznej kwartet wspomogli producent Chris Carroll, Toby Wright (znany ze współpracy z zespołami Slayer, KoRn, In Flames, Alice In Chains) i przyjaciel formacji - Bill Metoyer, z którym muzycy współpracowali przy nagraniu partii perkusji na drugiej płycie "Warpath" z 1997 roku.
Wokalista Chris Barnes (eks-Cannibal Corpse), gitarzysta Steve Swanson, basista Terry Butler (eks-Death) i perkusista Greg Gall kontynują drogę ku zgniliźnie i obłąkaniu. Trzynaście utworów zamieszczonych na płycie "Death Rituals” to potężna dawka czystego amerykańskiego death metalu przesiąkniętego śmiercionośnym groove z żołądka i wywołującymi konwulsję tekstami - wszystko to pozostawia w fanach uczucie głodu i wołanie o więcej. Muzycy zapowiadają, iż "płyta będzie postępem w stosunku do ostatniego wydawnictwa, a świetne brzmienie zadowoli każdego fana zespołu".

Album "Death Rituals" oprócz edycji na CD, wydany zostanie w limitowanej ilości na digipaku, który uzupełniono trzema utworami zarejestrowanymi na letnich festiwalach With Full Force (Niemcy) i Summer Breeze (Niemcy) w 2008 roku.

Ostatnim wydawnictwem death metalowców z Florydy była płyta "Commandment" z kwietnia 2007 roku.   

Tracklista:

01. Death By Machete
02. Involuntary Movement Of Dead Flesh
03. None Will Escape
04. Eulogy For The Undead
05. Seed Of Filth
06. Bastard
07. Into The Crematorium
08. Shot In The Head
09. Killed In Your Sleep
10. Crossroads To Armageddon
11. Ten Deadly Plagues
12. Crossing The River Styx (guitar outro)
13. Murder Addiction

Oficjalna strona internetowa: www.sfu420.com
MySpace: www.myspace.com/sixfeetunder
Komentarze
mefir : druga pozycja - niuu song Krzyśka B.8) http://www.bravewords.co...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły