Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Imprezy :

Shoot em All - warszawska wystawa fotografii koncertowej

Już 17 marca w Tramwaju Warszawskim odbędzie się I Warszawska Wystawa Fotografii Koncertowej.  Jest to pomysł trójki doświadczonych w tej dziedzinie fotografów: Kary Rokity, Wojtka Dobrogojskiego i Pawła Wygody. Na wystawie zaprezentowanych zostanie 30 starannie wybranych i przygotowanych zdjęć takich artystów jak Black Label Society, Korn, Apocalyptica, Turbo, Accept, Illusion, Fifty Foot Woman, Vagitarians, Therion, The Subways, Editors, Behemoth, Lost Soul, Grave Digger, Gregorian, Tarja Turunen.
"Z czeluści mroku, pośród wszechogarniającego przestrzeń dymu wyłaniają się Oni. Muzycy. Idole. Guru. Artyści. Obiekty westchnień i podziwu. Tłumy skandują ich imiona, podczas gdy Oni ukazują maestrię swojej gry wypracowaną przez lata ciężkiej pracy. Pomiędzy tymi dwoma żywiołami, w ciemnej i ciasnej fosie, skupieni jeden na drugim są Oni. Fotografowie. Ludzie z ogromnym refleksem, wyczuciem chwili i szóstym zmysłem. Artyści. Ich misja to ukazanie atmosfery koncertu. Muszą dokonać niemal niemożliwego: sfotografować muzykę. Są w pełni skoncentrowani, bo ich zdjęcia muszą potem mówić do odbiorcy, muszą grać tak wspaniale, jak grali muzycy podczas koncertu. A czy Ty chcesz wejść w ten świat?" - takie pytanie ciekawym fotografii koncertowej, zadają organizatorzy wystawy.

Gratką dla odwiedzających będzie możliwość zabrania tych muzycznych ilustracji do domu. Na miejscu będzie bowiem możliwość zakupu prac. Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Szczegóły patronowanego przez nasz serwis wydarzenia znajdują się w kalendarium.
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły