Paradoks
Ohlsson
Imprezy :

Rozkład jazdy XIII Brutal Assault

Początek XIII edycji Brutal Assault już za 4 dni a dziś organizatorzy podali oficjalny rozkład jazdy festiwalu. W składzie imprezy łącznie wezmą udział 63 zespoły. Początek festiwalu w czwartek o godzinie 15 rozpocznie się od występu Niemców z death metalowej formacji Suffocate Bastard natomiast zamknięcie w sobotnią noc koncertem Brytyjczyków z Esoteric. Tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na wyjazd na ten niezwykły festiwal - serdecznie zapraszamy.
Rozkład jazdy:

Czwartek - 14 sierpnia
Obscure Stage        
15:00 Suffocate Bastard       
15:50 Inveracity          
16:50 Rasta           
17:55 Sadist           
19:20 Hollenthon       
21:00 Septicflesh       
22:55 Finntroll           
00:45 Textures           
    
Nosferatu Stage      
15:25 Mindwork           
16:20 Gloomy Grim           
17:20 Beheaded           
18:40 General Surgery 
20:10 Samael        
21:55 Exodus      
23:50 Mayhem          
01:30 Harmony Bay        

piątek - 15 sierpnia
Obscure Stage       
10:00 Psychotic Despair     
10:55 Warbringer     
12:00 Debustrol           
13:10 Eths          
14:25 All Shall Perish     
15:35 Sworn Enemy   
16:45 Swallow the Sun     
18:05 Soilwork         
19:35 Entombed           
21:05 Anathema          
23:00 Neurosis          
00:50 Cephalic Carnage      

Nosferatu Stage   
10:25 Tisíc let od ráje   
11:25 Grenouer      
12:35 A Storm of Light   
13:45 Novembre       
15:00 Cephalic Carnage   
16:10 The Berzerker  
17:25 Despised Icon   
18:50 Primordial      
20:20 Behemoth       
21:55 Cradle of Filth   
00:05 1349      
01:30 Malignant Tumour   

sobota - 16 sierpnia
Obscure Stage       
10:00 Attack of Rage       
10:55 Uprise           
12:05 Jig Ai          
13:15 Kruger           
14:25 Arkona          
15:35 Ador Dorath       
16:45 Code           
18:00 Kataklysm       
19:20 Sodom          
21:10 Agnostic Front       
22:50 Carcass           
00:55 Esoteric         

Nosferatu Stage   
10:25 Wayd       
11:30 Imperious Malevolence   
12:40 Locomotive  
13:50 Illidiance       
15:00 Hour of Penance   
16:10 Hate      
17:25 Zubrowska   
18:45 Sebkha-Chott   
20:15 Arch Enemy   
21:55 Paradise Lost   
23:55 Six Feet Under  
01:30 Hell Show       

Więcej informacji o zespołach i festiwalu na www.brutalassault.cz
Komentarze
Lisa : Nie może mnie zabraknąć na: czwartek: Sadist General...
NemesisDivlna : Łeee, ale coż, można sie poświęcić ;D
Efq : Jakby tak dostać takim czymś, byłoby co opowiaadać ;D Aga...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły