Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Riverside - Memories In My Head

W związku z jubileuszem 10-lecia zespołu Riverside przygotowało specjalne wydawnictwo, które będzie można nabyć w trakcie nadchodzącej trasy koncertowej. Płyta o tytule „Memories In My Head” będzie zawierała 33 minuty premierowego materiału. Koncerty, na których będzie można nabyć minialbum i przede wszystkim usłyszeć nowe utwory na żywo, rozpoczną się już 5 maja w Pradze, a zakończą 29 maja koncertem w warszawskiej Stodole. Na 12 występach w Europie zespołowi towarzyszyć będzie warszawski Tides From Nebula, a na 6 koncertach w Polsce – brytyjski The Pineapple Thief oraz szwedzki Paatos. Bilety na polskie koncerty już od piątku w sprzedaży.
Mariusz Duda: „Riverside, w najnowszej muzycznej odsłonie okraszonej z wiadomych względów tematyką związaną z upływem czasu, będzie miłą niespodzianką dla tych, którym na ostatnich wydawnictwach brakowało specyficznych melodii i przestrzeni. Świadomie nawiązaliśmy do naszych początków, żeby zatoczyć swego rodzaju koło. Na nowym minialbumie znajdą się trzy dłuższe kompozycje w stylu chyba najbardziej zbliżonym do tego z dwóch pierwszych płyt. Wyszła z tego dosyć ciekawa, przestrzenna, filmowa, nostalgiczna i przede wszystkim rockowa muzyczna mikstura, chyba całkiem udanie podsumowująca pierwszą dekadę w naszej karierze. „Memories In My Head” to płytka, która pojawia się dosłownie znikąd, bez zbytniej reklamy i promocji, mamy jednak nadzieję, że wystarczająco obroni się zawartością i dostarczy wam wielu pozytywnych emocji. Nam dostarcza, co udowodnimy wam już niedługo, grając nowe utwory podczas nadchodzących koncertów”.

Przypominamy, że gośćmi specjalnymi na sześciu polskich koncertach Riverside, które będą miały miejsce pod koniec maja 2011, będą angielski The Pineapple Thief i szwedzki Paatos.

24.05 - Łódź - Wytwórnia


25.05 - Wrocław - Eter


26.05 - Kraków - Rotunda


27.05 - Poznań - Eskulap


28.05 - Gdańsk - Centrum Stocznia Gdańska


29.05 - Warszawa - Stodoła
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły