Amphi Festival 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Project Pitchfork - Quantum Mechanics

Działające od dwóch dekad kultowe niemieckie trio Project Pitchfork pod przewodnictwem charyzmatycznego i kreatywnego Petera Spillesa nie próżnuje. Zaledwie rok od ukazania sie trzynastego albumu formacji, "Continuum Ride", niestrudzeni weterani sceny dark electro powracają z nową studyjną produkcją, "Quantum Mechanics". Premiera nowego wydawnictwa zaplanowana jest na 12 sierpnia tego roku i ukaże się nakładem niemieckiej wytwórni Trisol.
"Quantum Mechanics" to kontynuacja muzycznej podroży w czasie i przestrzeni, rozpoczętej na "Continuum Ride". Na nowym krążku, zawierającym dziesięć kompozycji nie zabraknie pozycji ostrych i agresywnych jak "Radical Business", czy też melancholinych i mrocznych, jak chociażby tytułowy utwór "Quantum Mechanics".

Oprócz standardowej wersji nowy materiał dostępny będzie również w limitowanej  do 2000 kopii ekskluzywnj 2CD edycji. Szczegółowe informacje dotyczące tych wydawnictw, jak również możliwość pre-order dostępne są już na stronie internetowej dystrybutora, InfraRot.
Na dodatkowym nośniku CD znalazło się 6 utworów: "Tempest", "Insomnia", Freeze In Silence (Ice Version), Run For Cover (Antimatter RMX), Lament (Death RMX) oraz instrumentalna wersja Quantum Mechanics.

Tracklista:

01.  Freeze In Silence
02.  Lament
03.  Run For Cover
04.  Radical Business
05.  Mute Spectators
06.  Quantum Mechanics
07.  The Queen Of Time And Space
08.  Splice
09.  We Will Descend
10 You Rest In My Heart

Wydawca: Trisol (2011)
Oficjalna strona internetowa: www.pitchfork.de
MySpace: www.myspace.com/projectpitchfork
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły