Paradoks
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Pogłoski o śmierci Petera Steela wciąż niepotwierdzone

Dziś rano muzyczny świat obiegła plotka, że wokalista Type O Negative Peter Steele zmarł rano w wyniku niewydolności serca. Mistress Yulia z Fuse TV na swoim profilu Twitter napisała dziś rano, że rozmawiała przed północą nowojorskiego czasu z gitarzystą zespołu Kennym Hickey'em, który potwierdził prawdziwość informacji. Redaktor naczelny magazynu Revolver - Brandon Geist także opublikował na swoim Twitterze news o śmierci Steel'a dodając, że "ma nadzieję, że plotki są nieprawdziwe, choć pochodzą z wiarygodnego źródła". Trzeba jednak zaznaczyć, że management zespołu i osoby współpracujące z formacją jeszcze nie potwierdziły tej informacji na oficjalnej stronie zespołu.
Już pięć lat temu próbowano uśmiercić wokalistę TON - na oficjalnej stronie zespołu zamieszczono nekrolog na którym widniało "Peter Steele 1962-2005... nareszcie wolny". Pomimo tego, że tamten nius był nieprawdziwy pojawiały się informacje, że wokalista cierpiał na raka, AIDS, lub też inną poważną dolegliwość. Pod uwagę brano nawet samobójstwo. W ostatnim czasie podejrzewano jednak Steela o silne uzależnienie od alkoholu i kokainy.

Peter Steele urodził się 4 stycznia 1962 roku w nowojorskim Brooklynie jako Petrus T. Ratajczyk. Ponad dwumetrowy kolos przez blisko 20 lat czarował słuchaczy bardzo niskim, presley'owym wokalem. Zanim trafił do Type O Negative udzielał się w takich grupach jak Fallout i Carnivore. W latach 1991 - 2007 wydał z Type O Negative siedem albumów studyjnych.

Oficjalna strona interntowa: www.typeonegative.net
MySpace: www.myspace.com/typeonegative
Komentarze
Palmus : Wielka szkoda dla zespołu,nikt nie zastąpi wielkiego Petera Steela,dobrze ż...
leprosy : tak w ogóle roztrząsanie się nad jakimś przećpanym beznapletkowym...
cross-bow : tak w ogóle roztrząsanie się nad jakimś przećpanym beznapletkowym...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły