Paradoks
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Marilyn Manson wciąż zaskakuje

Marilyn Manson wyznał, że chciałby pobić Rekord Świata w kąpieli pełnej jadowitych gadów. Jak na razie zaszczytne pierwsze miejsce w tej dziedzinie, zajmuje Jackie "Texas Snakeman" Bibby, który spędził 45 minut w wannie z 87 grzechotnikami. Jak twierdzi jeden z przyjaciół Mansona, artysta myślał o biciu różnych ekscentrycznych rekordów, ale osiągnięcie Teksańczyka najbardziej przypadło mu do gustu.
Brytyjska prasa donosi też o niezwykle dziwnym wynalazku artysty, który zbudował sobowtóra swojej narzeczonej - Evan Rachel Wood. Ma się on pojawiać na każdym koncercie grupy prowadzonej przez kontrowersyjnego muzyka. "Zbudowałem replikę mojej dziewczyny. Podczas koncertu przynosi mi na scenę absynt. Jak każda dobra dziewczyna. Zdarza się, że zdejmuję jej głowę i odgrywam własną wersję "Hamleta"". Muzyk zapewnia, że mechaniczna Evan jest bardzo realistyczna.

Jak wiadomo para spotyka się od kilku miesięcy, a wdzięki aktorki można było podziwiać już w wideoklipie do utworu "Heart-Shaped Glasses (When The Heart Guides The Hand)" z ostatniej płyty "Eat Me, Drink Me", która ukazała się 4 czerwca 2007 roku.
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły