Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Blog :

Pierwsze urodziny DarkPlanet

W dniu dzisiejszym portal DarkPlanet obchodzi swoje pierwsze urodziny. Chcemy podziękować wszystkim użytkownikom. Dzięki Wam staliśmy się drugim najczęściej odwiedzanym portalem o muzyce gotyckiej oraz drugim o metalowej w Polsce. DarkPlanet ma już ponad 1000 imprez w kalendarzu, 2000 zarejestrowanych użytkowników, 2000 artykułów, 10000 zdjęć, 30000 odwiedzin miesięcznie, 40000 postów na forum i wszystko to w ciągu zaledwie jednego roku. Oczywiście nie mamy zamiaru na tym poprzestać.
DarkPlanet powstało rok temu i miało być z założenia projektem bardziej elastycznym i dynamicznym. Serwis miał umożliwić każdemu wzięcie udziału w jego kształtowaniu. Jego celem było także promowanie nowych projektów artystycznych i indywidualnej twórczości. Jak nam się to udało ocenicie Wy sami.

Portal podpisał właśnie kilka umów z nowymi partnerami, i niedługo poszerzy się o dodatkowe funkcjonalności. Wkrótce można spodziewać się kilku zmian rewolucyjnych oraz wielu ewolucyjnych. Zapraszamy wszystkich do współtworzenia naszego portalu oraz na najbliższe DarkPlanet Night.

Dziękuję wszystkim autorom za teksty, a redaktorom za to, że wytrzymali ze mną cały rok i zachowali zdrowie psychiczne. Możecie mi wierzyć, że to absolutny rekord.
Komentarze
Czarna13 : Wsssssyyystkiego najmroczniejszego, najciemniejszego......... :D :D z okazji pier...
eIcILipse : No, no, no ..to już Wasz roczek… 8) Serdeczne gratulacje za:...
Lathea : Sto lat, w tych ostatnich minutach... Ojej , zabrzmialo pogrzebowo:).....
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły