Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Piąty album Melechesh w drodze

10 kwietnia w tureckim Stambule ruszą studyjne prace nad kolejnym pełnometrażowym krążkiem izraelskiego black/folk/death metalowego Melechesh. Niezatytułowany następca doskonałego "Emissaries" z 2006 roku, ukaże się jeszcze tej wiosny pod banderą Nuclear Blast Records. "Długo szukaliśmy idealnego miejsca do rejestracji pomysłów na nasze nowe wydawnictwo - miejsca, które wpłynie na nas pozytywnie i zainspiruje. Dlatego właśnie wybraliśmy Stambuł. Normą jest obecnie nagrywanie płyt na Zachodzie. To nawet pewnego rodzaju zwyczaj. My jednak zdecydowaliśmy się uderzyć na Wschód. Stambuł wydał nam się najlepszym miejscem, gdyż jest to miasto, w którym kultura i tradycje wschodnie zazębiają się z zachodnią i odwrotnie. Myślę, że to miejsce takie jakim jest pozostanie na zawsze" - tłumaczy wybór miejsca rejestracji lider zespołu, Ashmedi.
"Muzyka na piątym długograju to kwintesencja Melechesh - materiał o swoich własnych cechach, bardzo charakterny. Zależy nam bardzo na wielowymiarowości kompozycji, głównie w kwestii klimatu" - kończy muzyk.

Dwie główne postaci zespołu - lider Ashmedi i gitarzysta Moloch przebywają obecnie w holenderskim studio Sulphonic gdzie dopracowują wersje demo nagrań na kolejną płytę.

Oficjalna strona internetowa: www.melechesh.com
MySpace: www.myspace.com/melechesh
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły