Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Perkusista Gojiry o nadchodzącym albumie

Mario Duplantier zdradził w wywiadzie dla Alternative Music Hub kilka szczegółów o nadchodzącym albumie, którego dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona.  „Mamy już ustalony tytuł, ale nie możemy go teraz zdradzić. Będzie on zaskakujący. Musimy zdecydować się co do utworów. Aktualnie mamy 14-15 nagranych piosenek, ale osobiście chciałbym, aby wszystkie znalazły się na albumie. Myślę, że zostawimy dwa utwory jako kawałki bonusowe lub coś specjalnego. Płyta będzie prostsza, jest w niej więcej przestrzeni oraz atmosfery, dzięki której zabrzmi masywnie. Uważam, że stworzyliśmy coś wielkiego, chwytliwego. Utrzymaliśmy w niej siłę, ale jesteśmy tym razem bardziej subtelni. „

Miksy albumu powinny zakończyć się już w lutym. Nad jego produkcją czuwa Josh Wilbur, który pracował przy ostatniej płycie Lamb of God, Wrath.

Zespół wystąpi także na polskiej edycji Sonisphere (10.05) u boku Metalliki oraz Black Label Society. Drugim koncertem w naszym kraju będą Ursynalia, gdzie Francuzi zagrają wraz ze Slayerem (1-3.06). 

http://alternativemusichub.com

Komentarze
lord_setherial : Zgadzam się,też zaczynam nieco obawiać się o brzmienie ale jak mawi...
Harlequin : jesli produkcją zajmuje sie koles, kóry robił "wrath" dla LOG to zaczynam...
bliesa : Od 1:30 jakby jakieś zakończenie utworu a'la TGI ;) http://www.youtube...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły