Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Ozzy Osbourne o nowym albumie

"Nie wrócę do Black Sabbath" - tymi słowami kilka dni temu Ozzy Osbourne pozbawił złudzeń wszystkich fanów legendarnej formacji liczących jeszcze na powrót oryginalnego wokalisty do składu. Artysta ma zamiar skupić się w pełni nad promocją swojego dziesiątego albumu solowego "Soul Sucka", który wydany ma być w okolicach lipca. "Kiedy puściłem tytuł krążka w internetowy obieg nie spotkałem się raczej z pozytywnymi reakcjami fanów na jego temat. Wiesz, wywołało to raczej teksty w stylu: "nie mogę wyobrazić sobie siebie chodzącego wokół domu w koszulce ze słowami soul sucka. (...) Nie mniej jednak mogę powiedzieć, że wydawnictwo będzie naprawdę ciężkie. Coś jak skrzyżowanie Sabbathów ze mną. Bardzo, bardzo potężna rzecz" - mówi Ozzy.
Ozzy potwierdził również, że Ozzfest powróci tego lata po zrobieniu sobie rocznej przerwy, ale nie sprecyzował jeszcze, czy będzie to jednorazowy koncert czy objazdowa trasa. Muzyk planuje również trasę koncertową podczas której promowany będzie nowy album. Tournee, według zapewnień Osbourna potrwa nawet do 18 miesięcy.

"Ktoś kiedyś zapytał mnie, co planuję robić przez dziesięć najbliższych lat. Odpowiedziałem, że planuję pozostać wśród żywych. Mam 61 lat i doszedłem do wieku, w którym moi przyjaciele zaczynają umierać. (...) Zdaję sobie sprawę, że fizycznie nie jestem już taki sprawny jak kiedyś, ale mój mózg nie czuje się tak staro. Dobrą rzeczą w branży rozrywkowej jest to, że nie musisz iść na emeryturę dlatego, że osiągnąłeś odpowiedni wiek. Życie nie kończy się w wieku 65 lat. Będę szedł cały czas do przodu" - tłumaczy.

Oficjalna strona internetowa: www.ozzy.com
MySpace: www.myspace.com/ozzyosbourne
Komentarze
sykic : bYŁ I BĘDZIE ZAWSZE O.K FAJNY CHŁOP
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły