Castle Party 2018
Zadra
Muzyka :

Owls 'n' Bats Festival 2018

Owls n Bats Festival, Skeletal Family, Ash Code, Laura Carbone, The Foreign Resort, Traitrs, Sweet Ermengarde

Kolejna edycja Owls 'n' Bats Festival odbędzie się 7 lipca 2018 roku w niemieckim mieście Detmold. Ten mały festival może zachwycić nie tylko doborowym składem, nienanaganną organizacją, ale również znakomitą lokalizacją. Na leśnej scenie położonej w sercu lasu Teutoburskiego wystąpią takie zespoły jak: Skeletal Family, Ash Code, Laura Carbone, The Foreign Resort, Traitrs oraz Sweet Ermengarde. Festival czaruje swoją kameralnością i atmosferą, gwarantując równocześnie bliski kontakt publiczności z wykonawcami. 

Do tego organizatorzy oferują całą paletę doborowych atrakcji, co naturalnie zachęca do przyjazdu do Detmoldu wszystkich zwolenników dźwięków darkwave.

Sporą renomę zyskał także bazar znajdujący się na terenie festivalu. Sprzedawcy oferują oryginalne i unikatowe ubrania, biżuterię, jak również akcesoria meblowe. A wszystko to w bardzo dostępnych cenach.

Bilety są do nabycia w kasie w cenie 27 EUR lub w festivalowym Ticketshopie. Niestety nie ma bezpośredniego pola biwakowego powiązanego z festivalem, ale w pobliżu znajduje się camping, no i naturalnie hotele i pensjonaty.

Adres festivalu :

Grotenburg 50 32760 Detmold (Niemcy)

http://owls-n-bats.net

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły